Internaţional •
Champions League - calificări
•
Etapa 3
Internaţional •
Europa League Qualification
•
Etapa 2
Franţa •
Ligue 1
•
Etapa 1
Anglia •
EFL Cup
•
Etapa 2
Austria •
Regionalliga West - Salzburg
•
Etapa 9
Austria •
Regionalliga West - Vorarlberg
•
Etapa 6
Austria •
Cup
•
Etapa 1
Bulgaria •
Elite U19
•
Etapa 8
Mie, 16.09
20:00
20:00
Septemvri (Sofia) U19
2
Lokomotiv (Plovdiv) U19
0
Mie, 16.09
20:00
20:00
Slavia (Sofia) U19
1
Hebur 2011 (Pazardzhik) U19
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
Natsional (Sofia) U19
0
Ludogorets U19
3
Mie, 16.09
20:00
20:00
OFK Pirin (Blagoevgrad) U19
1
Botev (Plovdiv) U19
2
Mie, 16.09
20:00
20:00
Neftohimik (Burgas) U19
1
Beroe U19
0
Mie, 16.09
20:00
20:00
Sokol (Markovo) U19
1
Levski U19
6
Mie, 16.09
20:00
20:00
Cherno more U19
2
Vitosha (Bistritsa) U19
0
Cehia •
Cup
•
Etapa 2
Mie, 16.09
17:00
17:00
Povltavska FA
0
FK MAS Taborsko
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Slovan Velvary
0
Bohemians 1905
2
Mie, 16.09
17:00
17:00
Sokol Hostoun
0
Mlada Boleslav
1
Mie, 16.09
17:00
17:00
Usti nad Orlici
1
FC Fastav Zlin
0
Mie, 16.09
17:00
17:00
Jiskra Domazlice
2
Usti nad Labem
0
Mie, 16.09
17:00
17:00
Unie Hlubina
0
Karvina
6
Mie, 16.09
17:00
17:00
Vysoke Myto
1
FK Prepere
2
Mie, 16.09
17:00
17:00
FC Slovan Rosice
0
FC Zbrojovka Brno
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Vyskov
0
Slovacko
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Odra Petrkovice
0
Sigma Olomouc
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Sokol Srbice
0
FC Vlasim
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Motorlet Praha
0
MFK Chrudim
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Frenstat
0
Banik Ostrava
4
Mie, 16.09
17:00
17:00
Loko Vltavin
0
Pribram
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Hlucin
0
Trinec
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
SK Cesky Brod
0
FK Chlumec nad Cidlinou
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Znojmo
0
SK Lisen
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Velke Mezirici
0
SK Prostejov
3
Mie, 16.09
17:00
17:00
Aritma Prague
0
Dukla Praga
3
China •
China League Grp. A
•
Etapa 2
Mie, 16.09
10:30
10:30
Zhejiang Greentown
4
Jiangxi Liansheng
0
Mie, 16.09
10:30
10:30
Heilongjiang Lava Spring FC
1
Sichuan Jiuniu
1
Mie, 16.09
11:00
11:00
Chengdu Qianbao FC
1
Beijing BG
0
Mie, 16.09
14:35
14:35
Beijing Renhe
1
Suzhou Dongwu
0
Mie, 16.09
14:35
14:35
Shenyang Urban FC
1
Shaanxi Changan
1
Mie, 16.09
15:00
15:00
Kunshan FC
0
Nantong Zhiyun FC
0
China •
Super League Grp. A
•
Etapa 11
Cipru •
Cup
•
Etapa 1
Croaţia •
2. Division
•
Etapa 5
Mie, 16.09
20:00
20:00
Medimurje
1
NK Hrvatski Dragovoljac
1
Mie, 16.09
17:30
17:30
Bijelo Brdo
3
Solin
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
Inter Zapresic
1
HNK Orijent 1919
2
Mie, 16.09
17:30
17:30
Dinamo Zagreb B
3
Rudes
0
Mie, 16.09
17:30
17:30
Junak
0
NK Croatia Zmijavci
0
Mie, 16.09
17:30
17:30
NK Kustosija
0
Dubrava Zagreb
0
Mie, 16.09
17:30
17:30
NK Dugopolje
0
Osijek B
1
Danemarca •
1. Division Group Phase
•
Etapa 1
Danemarca •
Kvinde-LP
•
Etapa 2
Danemarca •
1. Division
•
Etapa 2
Danemarca •
Ligaen U19
•
Etapa 3
Elveţia •
Promotion League
•
Etapa 4
Elveţia •
1. Liga Grp. 1
•
Etapa 5
Germania •
Oberliga Hessen
•
Etapa 3
Mie, 16.09
20:00
20:00
SV Steinbach 1920
0
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
FC 1906 Erlensee
1
RW Walldorf
7
Mie, 16.09
21:00
21:00
FC 1931 Eddersheim
2
SV Zeilsheim
1
Mie, 16.09
20:15
20:15
SC Waldgirmes
2
SV Rot-Weiss Hadamar
3
Mie, 16.09
20:30
20:30
SC Hessen Dreieich
2
SC Viktoria 06 Griesheim
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
Huenfelder SV
0
SV Neuhof
1
Mie, 16.09
20:30
20:30
KSV Baunatal
1
Buchonia Flieden
3
Mie, 16.09
20:30
20:30
TUS Dietkirchen
2
FSV Fernwald
1
Germania •
Regionalliga Southwest
•
Etapa 3
Germania •
Regionalliga West
•
Etapa 3
Mie, 16.09
20:30
20:30
SC Wiedenbrueck
2
Bonner SC
1
Mie, 16.09
20:30
20:30
Wuppertal
0
Fortuna Duesseldorf II
3
Mie, 16.09
20:30
20:30
FC Wegberg-Beeck
0
Schalke 04 II
1
Mie, 16.09
20:30
20:30
Bergisch Gladbach
1
Borussia Moenchengladbach II
1
Mie, 16.09
20:30
20:30
FC Koeln II
1
RW Ahlen
1
Mie, 16.09
20:30
20:30
Sportfreunde Lotte
0
Borussia Dortmund II
2
Mie, 16.09
20:30
20:30
VfB Homberg
1
Fortuna Koeln
3
Mie, 16.09
20:30
20:30
SV Roedinghausen
0
Oberhausen
0
Mie, 16.09
20:30
20:30
SV Straelen
1
Preussen Muenster
2
Germania •
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
•
Etapa 3
Germania •
Oberliga Baden-Wurttemberg
•
Etapa 6
Mie, 16.09
20:30
20:30
Reutlingen
2
FC Bruchsal
2
Mie, 16.09
18:30
18:30
FV Ravensburg
3
FC Rielasingen-Arlen
0
Mie, 16.09
20:00
20:00
Stuttgarter Kickers
4
FSV 08 Bissingen
2
Mie, 16.09
20:00
20:00
SV Sandhausen ll
1
SV Linx
4
Mie, 16.09
18:30
18:30
Dorfmerkingen
3
TSG Backnang
1
Mie, 16.09
18:30
18:30
Freiburger FC
0
FC 08 Villingen
1
Mie, 16.09
18:30
18:30
Freiberg
2
Neckarsulmer Sport Union
0
Mie, 16.09
18:30
18:30
TSV Ilshofen
0
Goeppinger SV
0
Mie, 16.09
19:00
19:00
FV Loerrach-Brombach
4
FCA Walldorf II
1
Germania •
Regionalliga North Group North
•
Etapa 2
Internaţional •
Copa Libertadores Grp. A
•
Etapa 3
Internaţional •
Club Friendlies
Japonia •
J. League 2
•
Etapa 9
Japonia •
J. League
•
Etapa 12
Polonia •
1. Division
•
Etapa 2
Rusia •
Cup Grp. 1
•
Etapa 1
SUA •
USL Championship
•
Etapa 1
Mie, 16.09
05:00
05:00
LA Galaxy II
3
Las Vegas Lights FC
2
Joi, 17.09
02:00
02:00
Indy Eleven
0
Louisville City FC
2
Joi, 17.09
02:00
02:00
Hartford Athletic
3
New York Red Bulls II
1
Joi, 17.09
02:30
02:30
Miami FC
0
Birmingham Legion
4
Joi, 17.09
02:30
02:30
Bethlehem Steel FC
4
Loudoun United
0
Joi, 17.09
02:30
02:30
Atlanta United II
1
Tampa Bay Rowdies
2
Suedia •
2. Division Vastra Gotaland
•
Etapa 15
Suedia •
Superettan
•
Etapa 18
Suedia •
Cup
•
Etapa 1
Ungaria •
NB II
•
Etapa 9
Mie, 16.09
17:00
17:00
Dorogi FC
0
Szentlorinc
0
Mie, 16.09
17:00
17:00
Soroksar SC
2
Haladas
1
Mie, 16.09
17:00
17:00
Debreceni EAC
0
Kazincbarcikai BSC
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
Gyori ETO
0
Bekescsaba
0
Mie, 16.09
20:00
20:00
Nyiregyhaza Spartacus FC
2
Aqvital FC Csakvar
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
Pecsi MFC
0
Budaors
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
FC Ajka
1
BFC Siofok
1
Mie, 16.09
20:00
20:00
Vasas Budapest
1
Szolnok
1
Mie, 16.09
17:30
17:30
Kaposvari
1
Debrecen
3