Alte știri din fotbal
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Statisticienii au calculat șansele FCSB de a intra în play-off: „5 din 6 victorii”
0
Kennedy Boateng, lăudat după cele două goluri cu Farul Constanța: „La Dinamo a mai fost un fundaș la fel, îl chema...”
0
Vasile Miriuță o avertizează pe Dinamo după victoria cu Farul Constanța: „Să stea cu ochii pe ele”
0
Știri din fotbal internațional
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
0
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
DeniSHOW Drăguș, „dublă” la revenirea în tricoul lui Gaziantep
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Castrat chimic
De ce intrebi căine? Ai vreo rudă antrenor la Dinamo? Vezi ca nu am 7 ani e posibil sa ramai fara catzelul respectiv
Io văd ca s-a antepronunțat chiar el! Vrei să spui ca a fost “convins prin mijloace specifice”!? :-))) Bă, așa ceva nu “recunoști” decât dacă chiar nu ai “comis”, pt ca practic este o condamnare la moarte! Până și deținuții au onoarea lor, cei ca el nu supraviețuiesc decât la “izolare”, iar acolo e mai rău decât mort!
Nu se numea deloc altfel ci doar avea alt număr (eventual . și _) . Câte am avut!? Chiar nu știu … de asta acum le numerotez! Am ajuns la 15 și povestea continua! :-)))))
M-ai lăsat în suspans! De … ce!? :-)))))
Eu zic sa te duci tu la un control. Nu prea esti bine. Sau nah, atat te duce capul pana la urma ...
Dah baiatu,bine gandit,bine facut,dar pot sa te intreb ceva: tu stii sa inoti..!?
Stefan Cam pe Instagram
E normal sa nu crezi. N-ar fi prima oara cand presa dezinformeaza. Omul va fi anchetat si apoi, daca e cazul, pus sub acuzare. N-are rost sa ne antepronuntam de pe margine.
ai gandire de ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.