Alte știri din fotbal
Rezultatele obținute de FC Argeș și nou-promovatele Corvinul și FC Voluntari în amicalele de astăzi
0
Daniel Pancu i-a luat banderola lui Alex Dobre și a explicat decizia: „Păi, ce facem aici? Suntem la grădiniţă?”
0
Panică la FCSB » Transferul de 1 milion €, în impas! Gigi Becali: „Ne-a pus strâmbe”
12
CFR Cluj a câștigat primul meci sub comanda noului antrenor
0
Știri din fotbal internațional
„Războinicul” Lamine Yamal mută presiunea la adversari: „Nu ne temem de nimeni, obiectivul este titlul mondial”
0
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Echipele de start
1
Portugalia sau Croația? Ce așteaptă Luis de la Fuente în drumul spre sferturile Mondialului
0
Campionatul Mondial nu a mai văzut așa ceva de 68 de ani! Marele Pele era protagonist ultima dată
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Instalezi sopcast de pe sopcast.net apoi intri pe http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=americanfootball si iti alegi de acolo pe ce post vrei sa vezi meciul.
Intrebare...unde pot vedea Sport 1 pe net LIVE? Ca am cautat dar nu am gasit. Cine stie vreun site unde gasesc Sport 1 LIVE, il/o rog sa puna aici un comentariu.
Corect, Adriane! Am uitat...GO PATS GO!!! Brady, arata-le cum se arunca "oul".
Si, go Pats.
Un meci de fotbal american are 60 de min efective, nu ca un meci de fotbal care teoretic are 90 min dar efectiv undeva pe la 30, cel putin in campiobatul romanesc. E un sport gay? De ce, pentru ca jucatorii poarta colanti? poarta colanti pentru ca acest sport este considerat ca fiind un sport de iarna chiar daca jumatate din echipe sunt din zone cu temperaturi crescute iarna. Oricum, acolo se vede ce inseamna cu adevarat dorinta de a castiga si cum nimeni nu se plange daca se joaca la +30 de grade sau la -20, daca se joaca pe noroi sau pe zapada.
ar fi mai interesant de nu ar fi atatea pauze. E ca un film pe protv... 10 minute filmu 30 min reclame
vezi ca mi se pare ca e pe sport1
Vad comentarii de la persoane care nu agreaza fotbalul american...cica "e gay"...doar pentru ca e un joc de contact cu reguli mult mai complexe decat sa dai cu piciorul intr-o minge pana intra intr-o poarta nu inseamna ca "e gay". Inseamna ca iti trebuie ceva mai multa minte pentru a-l juca si sa fi barbat, nu o fetita care se da barbat (precum vedem in fotbalul romanesc si chiar european). Mai mult de atat uitati-va la ce masini avem noi in Europa! Americanii rad de noi trimitandu-ne modele "GAY" precum Chevrolet Kalos care zici ca sunt facute pentru a te deplasa pe un teren de golf. Deci daca vrei o infuzie de testosteron uita-te la un meci din NFL sau NHL. Singura intrebare care trebuie pusa este: "Cum fac sa vad si eu SuperBowl-ul in noaptea asta?"
red - tico , 1 miliard de gay ? doamne fereste
terminati cu tampeniile astea de la americani ! tre sa fi gay sa te uiti la asa ceva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.