Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Gol anulat și în 6 minute se marchează din nou
2
Belgianul Tielemans a rupt tăcerea, după ce a fost la un pas să-și bată colegul
1
Nu e Mbappe! Legendarii Platini și Henry, impresionați de un titular al Franței: „Cel mai important jucător al naționalei”
0
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Rusia a pierdut 1% din populația sa în războiul purtat împotriva Ucrainei. ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Pai doar a fost construit un stadion modern la Craiova?!Iar acum li se baga pe gât inca un stadion-in loc sa fie construita o mare intreprindere-care sa produca ceva?!Stadioanele -la noi-nu in Anglia sau Germania-produc doar...cheltuieli!Atât!
In perioada aia Steaua era zero in campionat, nici măcar nu “arbitram” titlul, ca sa zicem așa. Echipa anilor ‘70 cu Răducanu și Iordănescu se destrămase, însă in ciuda valorii individuale a jucătorilor Stelei deceniul 8 al secolului trecut a aparținut câinilor. De altfel Steaua nu a mai contat pana in ‘85 perioada aia fiind dominata de Craiova Maxima și Dinamo, deci ca ne-au bătut in Bănie intr-o competiție fără nicio relevanță sau importanță e fix pix.
Calmează-te bre, nu stadion fac, ăla au deja, ci o sala polivalenta. Va vine și vouă rândul, stai liniștit!
Regretatul Dinică avea o vorbă ... așa ... mai 'filantropica' :-))) : "Mâna întinsă care nu spune o poveste nu primește"... stadion ! :-(((
In loc sa faca scoli si spitale ei fac complex sportiv,care oricum o sa ajunga si ala in paragina,asta daca nu l darama vreun cutremur intai.csf,ncsf trebuie sa mai fure si ei cateva mil de euro!Bv!
...ha...ha ...daca nu era teren mlastinos dedesupt ...sa fi putut construi blocuri ...demult se construia ...ca e zona centrala ...nu o sa se construiasca nimik ...dar voi inflamati lumea care nu este din Craiova ...
din pacate, asa este.
pe aia o demolează Volguța și face un spital ultramodern, cu bani europeni, de la buget, din PNRR și cu bani din tăierea pensiilor speciale
Asa a fost si la Sibiu. L-am construit din bugetul local, nu am mai stat dupa CNI. Totul e pe dos in tara asta. Unele orase mari nu au stadion deloc iar in altele se construieste al doilea. Pe unde e civilizatie s-a construit tot din bugetul local...oltenii stau cu mana intinsa sa primeasca moca...la fel si csa si rapid.
...de ce nu ma credeti pe mine ?...nimik nu s a miscat 30 de ani ...si nici nu se va misca vreodata ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.