Alte știri din fotbal
Președintele Rapidului explică: „De ce Daniel Paraschiv?” + Suma transferului: „Hermannstadt ceruse 1 milion de euro”
0
Mesajul de suflet al lui Patrick Olsen a sensibilizat tot Dinamo! Reacția fulminantă a suporterilor
0
Proaspăt despărțit de CFR Cluj, a semnat cu noul club: „A ajuns la un acord cu clubul și este așteptat să sosească în următoarele 24 de ore”
0
Ziua decisivă pentru o afacere istorică » Unde nu ajung Rapid și Petrolul la un numitor comun: detalii din culise
0
Știri din fotbal internațional
Parma - Inter » Cristi Chivu merge să-și înfrunte fosta echipă. Echipele probabile
0
Un fost antrenor al lui Manchester United a intrat la negocieri pentru a reveni pe Old Trafford
0
Căpitanul român din Ungaria explică deschis ce trebuie să preia fotbalul românesc de la maghiari: „Ar fi benefic!”
0
Andrei Rațiu, integralist în duelul lui Rayo din Cupa Regelui » Ce scrie presa din Spania
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
Folosirea armatei pentru a prelua Groenlanda este „întotdeauna o opțiune”, ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Ce lipsește din CV-ul oficial al unui ministru PSD. Cum a ajuns Ciprian ...
Libertatea
Individul cica a luat pumni pentru Romania dar fara ca aceasta sa i-o fi cerut vreodata!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca tot vorbim de fabule...si gsp se da ziar de sport dar realitatea e paralela.
Ghita trebuia sa scrie ca a fost nr.1 mondial in ierarhia Glory si nimeni nu mai putea debita nimic. Ghita este un pic certat cu lb romana, insa eu unul nu am asteptari filologice de la el. Ghita este jignit acum precum Hagi in trecut. Si Halep a fost nr.1 mondial in Glory-ul ei (WTA...) inainte sa castige vreun turneu de Grand Slam. O fi fost... nimic? Cred ca marunteii din presa ar trebui sa-si scoata din cap ca au dreptul sa se comporte precum niste militieni. Apropo de limba romana - draga GSP, cand vei inceta sa mai mananci litere in titluri?...
"Articolul" asta apare in acelasi ziar care a avut zeci daca nu sute de articole cu "Halep nr 1 mondial"? IREAL :))) Sigur, Ghita a gresit ca nu a scris si el "nr 1 mondial" in loc de "Campion Mondial" dar de aici pana la a-l acuza de fals e cale lunga. Omul chiar a fost nr 1 mondial in clasamentul Glory in perioada aia.
Pana una alta e cel mai bun kickboxer din istoria Romaniei, a fost campion Glory in 2013, nu se poate compara CV-ul lui Ghita, cu CV-urile usr-istilor care ii intrec la umflat CV -uri pe precedesorii politicieni, astia sunt antrepenori, sportivi de performanta, speaker motivationali, manageri la companii de top, dar daca ii iei la marunt nu au facut nici una din cele spune, doar ca au avut un tatic sau unchi influent.
Apropo de competențele de utilizare a calculatorului, îmi amintesc de o colegă care își trecuse pe profilul de linkedin, printre altele: "consultarea poștei electronice, primirea, scrierea și trimiterea de email-uri" :))) Nu spun că n-ar fi competențe, dar fiind atât de banale în ziua de azi, încât și un copil de 6 ani se pricepe, n-are sens să le mai treci. E ca și cum ai avea permis de conducere auto și ai menționa că știi să pornești motorul.
Măcar nu are doctorat sau gradul de general cu 4 stele, a "vopsit" CV-ul la un nivel decent
Nu-i de vină Ghița sau George și tot neamul lor, de vină suntem noi, cei care i-am votat! Și care vom ai vota...
Intrati pe pagina lui de facebook, e fascinant, corul laudatorilor... adica ala explica o minciuna incercand sa schimbe realitatea si toti sunt de acord :)), ba mai si spun sa puna la punct jurnalistii, sa ii dea in judecata.... pt ce? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.