Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
A făcut baietelul cu vorbele la el cacuta in pantaloni ? ????????
A terminat in fata lui Tom Dean. Indrazniti sa folositi internetul si la altceva decat ***, cautati cine e Tom Dean si apoi comentati!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rau de tot sa ai idei fixe.Aici e vorba de înot,deșteptule, nu de smenuit banii statului.Vezi,mai scrie de pe câteva site-uri d'ale tale și nu uita sa-ti dai like-uri.Narcisit habotnic.
Sunt foarte multe persoane care efectiv trebuie lăsate în plata Domnului că nu pricep mare lucru. E ca și cum l-ai lua la mișto pe Usein Bolt că nu e campion mondial sau olimpic la 5000 de metri că tot alergat este după capul sec al lor. Aștept contrazicerile lor.
Felicitari Hwang.Eram sigur ca-l bati pe ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fcsbistul realizat in viața, milionar, academician și familist ca orice zecesebist, de numa’! :-))), e prost și Duminica. Bravo ba! :-)))
a fost in direct pe antena 1
suntem mandri de el, felicitari David! usor usor incepi sa domini mai toate probele fie ca sunt probele tale favorite fie ca este ceva nou.
Chiar nu se transmite la tv???
Se trezi și prostalaul habarnist sa-si dea cu părerea. Chiar n-ai pic de rușine?Conspirationist frustrat care n-ai bani nici de întreținere, ai avea satisfacție sa moară capra vecinului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.