Alte știri din fotbal
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
0
Fostul internațional de juniori, acuzat pentru tâlhărie, prima reacție pentru GSP: „Individul mi-a furat 200 de lei”
0
Tibor Selymes încă speră să mai prindă play-off-ul din Liga 2: „Avem meciuri accesibile”
0
Antrenorul Florin Maxim a explicat de ce preferă să stea în Liga 2: „Au fost oferte, dar am un plan la Hunedoara”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
King Kane! Atacantul lui Bayern atinge noi sfere » Proaspătul record stabilit
0
Napoli - Juventus, derby-ul Italiei în Serie A » Echipele probabile + cotele
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
ANPC a dat iama în târgurile de Crăciun din țară: haos în rândul produselor ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Nu trebuie comparat cu nimeni. Lasati-l sa creasca si vom vedea. Michael Phelps are 24 de medalii de aur.
Daca il injuri pe nefericit esti banat imediat; in schimb lab...radorul are voie sa toarne aceleasi texte rasuflate, sa-si exhibe eterna-i obsesie zi de zi. Asta e gsp...le pasa de sport
Pe asta doar Thanatos il potoleste. Cat mai repede, sper
Vorbeste fraiere de Popovici,tu te culci si te scoli numai cu FCSB in minte altceva nu cunosti,cum ba sa fi atat de limitat?? Vezi ca te vede lumea si isi bate joc de tine :)))
Din cauza obsesiei cu echipa de fotbal care consuma degeaba banul public, a plecat (si vor pleca si altii) acest sportiv la Dinamo. Mai ai si tupeu sa comentezi
Atata poate bolovanul. Asta in afara de FCSB nu stie nimic. E ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum ba fcsbistule, acum nu mai e cu bani publici și amatori!? :-))) Bă, voi nu aveți nici cel mai mic drept sa vorbiți ceva de David bă, nici de bine, nici de rău! Nu îți e bă rusine ca după ce ai înfierat cu manie proletara că “CSA” strica banii pe sport in loc sa cumpere F16 la mâna a 15-a, sa vii acum sa te impaunezi cu unul care a fost plătit exact din banii aia după care plângeai tu!? Nesimțitule! Pt ca fără “CSA”, David era fie un alt talent irosit fie plecat demult prin America sau alte meleaguri unde cetățenilor le pasa de sport.
Gata ați simțit rost de ceva trafic și v-ați trimis "gazetarii" să își facă poza cu David ?
la seniori, dar timpul lui la 200m a fost record pt juniori (pt ca el se mai si incadreaza in limita de varsta). adica daca castiga x-ulescu(30ani) cu acelasi timp cursa de 200 nu avea record.
Oane are gânduri : " Păziţi zi şi noapte pe acest copil. Dacă află Becali, pune mâna pe el ca pe o găină care face ou de aur. Îl face extrema stângă sau dreaptă, apoi îl vinde la Liverpool sau Real Madrid cu 500 de milioane de EURO. Sau un miliard de EURO. "
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.