Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Cârțu explică absența care l-a făcut pe Craioveanu să exclame: „Nu înțeleg de ce! Singura bilă neagră”
0
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Cum a fost posibilă distrugerea a două avioane rusești considerate de ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Presedintele federatiei, in lupta disperata de a scapa basma curata, se intrece in gafe, parafrazand pe cineva, pare ca a tras din liniile lui mutulica, o data spunea ca sambata a aflat in premiera de la sportivi, apoi a facut un denunt in toata regula, spunand totul pe sleau, de filiere, de Moldova, de faptul ca se lua inca din septembrie 2015 si ca s-a luat inclusiv in februarie 2016 in Portugalia, precum si faptul ca pana si antrenorii "au luat ce au luat", ca doctorita era securistul lotului avand obligatia de a i urmarii permanent pe sportivi. Noroc ca saracuta nu prea a vazut o nimeni la fata pe acolo. ALOOO DNA-ul nu se sesizeaza nimeni ? Nici nu i de mirare ca tipul nu si gaseste nici o vina, BAAA, NU MAI CAUTA, nici nu ai sa ti o gasesti, esti alb ca lumina zilei, pentru tine doar sportivii sunt vinovati, mai mult de atat, arati cu degetul si spre tineret si juniori incercand sa ii sperii (insinuezi sau chiar ai cunostinte de ceva dubios si pe acolo?) Cat despre pedepsele pe care vrei sa le dai baietilor "pe cei pe care îi considerăm că sunt vinovaţi îi judecăm şi le dăm şi noi suspendări în mod sigur", sper sa nu mai ajungi sa le dai, JUDECATORULE, sperand ca in final cei indreptatiti sa rezolve cazul, sa iti dea cartonasul meritat, adica cel ROSU.
Si cei care le-au dat sportivilor medicamentele ce-au patit?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.