Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Am job prostule, mai bun si mai important de 1000 de ori ca al tau.. Dar am si smartphone si pot posta oricand (de aici poti trage o concluzie: am o meserie independenta, imi pot acorda 2-3 minute de ragaz si din 10 in 10 minute; Nu sunt o sIuga ca tine).. Jalbert Bodor, prostul siteului! Auzi tu, ar fi mai bine fara americani.. Asa aberatie n-am crezut sa aud vreodata, trebuie sa ai IQ subunitar ca sa scoti ineptia asta pe gura. Fecesebist prost ce esti!
Jalbert Bodor e prostul siteului!
esti atat de prost ca nu ai inteles nimic de la viata. dovada este faptul ca esti un ratat fara job care posteaza 24 din 24.
The Korean Unification Flag features a blue silhouette of the peninsula and the outlying islands.
Esti un mare idiot. Tot ce inseamna internetul de unde te manifesti (mai bine zis, de unde imprastii tampenii zilnic) inseamna SUA: Google, Facebook, Microsoft! Tot ce inseamna start-ups, venture capitals, wall street inseamna SUA! Tot de aici vin si cele mai noi idei, cele mai tari descoperiri din biotech si explorarile spatiale.. Tu esti un taran fecesebist, un om de nimic, care probabil ar prefera sa ne intoarcem la caruta, la lumanare si sa strigam Ce tare e Gigi! Multi prosti am vazut pe siteul asta, chiar in alt articol facusem un top (Valentinn10, Palnie, Randoom), dar acum tu esti no.1 fara discutii, la ani lumina de Valentinn10, zis si cap de minge. ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steagul NATO sau ONU.
nu conteaza
lumea ar fi un loc mai bun fara americani.
Un sut in curul amerlocilor care dezbina lumea.
Jesepe a uitat sa mentioneze cel mai important aspect : sub care steag vor defila ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.