Alte știri din fotbal
UTA - Petrolul, un meci între două echipe în formă, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Ioan Sdrobiș, antrenorul care l-a lansat pe Chivu și „dușmanul de-o viață” al lui Mircea Lucescu, a murit la vârsta de 79 de ani
0
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Știri din fotbal internațional
Unicul Balon de Aur din istoria lui Liverpool l-a „taxat” pe Mohamed Salah: „Ai fi putut să te abții”
0
Tocmai a fost operat! Fosta vedetă a lui Liverpool, dezvăluiri tulburătoare
0
Soluția de urgență? Un fost mare internațional, pregătit să-i ia locul lui Arne Slot la Liverpool
0
Xabi Alonso, sub presiune: „Accidentarea lui Militao ne-a afectat, arbitrajul ne-a frustrat”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ce nu s-a văzut la televizor din sediul câștigătorului Ciprian Ciucu. ...
Libertatea
Dialog fabulos si savuros.????
toata lumea stie ca craciuenscu a ajutat echipa militiei. a se vedea cand a fost si presedinte
dialog FA-BU-LOS
Daca esti prostdemic, cand esti mare numa' te joci...
hai baa dispari nu FCSB u a primit anul trecut cam 20 de Penaltyuri ptr simulari marca bot lemn Tanase las o moale breeeeeeeeeee
baaa Ilie te faci de ris esti analistfcsb ist la blaturile ciobanului te faci ca ploua sti tu ca ai f batjocorit de cioban dupa 3 saptamini de antrenorat si acuma ptr niste Euroi primiti la jiji ist te faci de ris blaturile ciobanului sunt pre vizibile
CFR este o echipa f ok care reprezinta cu cinste RO, POR & HUN. In schimb, suporteri ca tine... nu fac cinste nici CFR-ului , nici rasei umane in general. Daca discuti cu orice oficial al CFR-ului (bineinteles dotat cu mai multi neuroni decit tine), va admite ca CFR-ul este impinsa de la spate de arbitrii (cei care arbitreaza acum fiindca prietenii lui jiji nu mai arbitreaza de 25 de ani...)
Nea Craciun si cu Nea Porumboiu sunt prieteni la catarama cu nea Gigi de la Pipera, care mai e prieten la catarama cu Nea Argaseala si Nea Tudor, dar concluzia printre unii internauti de Dambovita e ca CFR e prietena cu arbitrii. :))))) Asta cu hotul striga hotii e intr-adevar sintagma sub care functioneaza clanul makedonilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.