Alte știri din fotbal
Farul - Dinamo 2-3 » Pop-corn la Ovidiu! Condusă de două ori, Dinamo a ieșit vie din „thriller-ul” cu Farul și egalează liderul. Alex Pop a semnat „remontada”
28
Adrian Mihalcea, după eșecul cu CFR Cluj: „Nu mă simt inferior, nu am de ce!”
0
Adrian Porumboiu contrazice verdictul din studio, la faza penalty-ului solicitat de Dinamo cu Farul
1
Ioan Varga, după ce Pancu a dus-o pe CFR la porțile play-off-ului: „Nu vreau vrăjeli de-astea”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei. „Cetățenii fac scor
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
2
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Salut, dragi prieteni ai sportului cu mingea in apa! Va invit incepand cu data de 23.07.2008 la Bazinul Dinamo (singurul functional din Bucuresti, din pacate) la meciurile primei editii a Campionatului National - Masters. La 8 ani de la infiintarea primei echipe de veterani au aparut 4 echipe in Bucuresti (speram sa mai apara si in tara). La aceasta editie mai sunt invitate si doua echipe straine, una din Olanda si una din Moldova.
gsp cum este posibil sa gresiti un articol.incercati sa va puneti in situatia celor care citesc articolele scrise de gsp si realizati ce parere au cititorii despre voi.asta in situatia in care orice greseala nu afecteaza decat imaginea voastra.daca ar trebui sa fiti medici,profesori(educatori),ingineri,muncitori,etc...cred ca cititorii ar merita scuze pentru faptul ca prin incompetenta voastra ii dezinformati(numai pe putini dintre ei,oricum...)
romania-rusia 11-6.felicitari baieti
cei care vor sa citeasca o stire documentata sa citeasca aici: http://www.fcbihor.net/polo-ce-malaga-romania-spania-7-9.html cei de la gsp iar sunt dusi de acasa, prost informati - romania inca n-a terminat de jucat la europeanul de la Malaga si nu a terminat pe locul 8. daca invingem maine rusia terminam pe 9, nicidecum pe 8.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.