Alte știri din fotbal
A refuzat Italia pentru România » Cine este Fernando Pellegrini, debutant cu hat-trick la naționala U18: „Bomber vero, goleador de rasă”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
3
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Știri din fotbal internațional
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
bravoo pt fete si antrenor..., pacat ca la sosire, pe aeroport nu i-a asteptat nicio televiziune, doar cei de la FRTM, dar de......... nu e vorba de fotbalisti, ei nu fac nimik, dar stiri sunt mii pe toate posturile de tv. De renta viagera ....................poate ne spune cineva mai documentat cine poate primii si daca fetele merita sau nu.....doar fotbalistii sa incaseze mii si zecii de mii de euro pentru meciuri pierdute, pt dezamagiri, de aceea nu mai e loc pentru alte sporturi.
Felicitari junioarelor, pacat ca ati bagat stirea asta undeva un subsol.. O semi-finala mondiala fie ea si la juniori merita sa fie prima stire.. In ce alte sporturi de echipa mai ajunge Romania in semi-finala? Eu zic ca ar merita si alte articole inafara de asta.. Hai fiti darnici cu cine trebuie!
danciu.....vip tu nu ai caracterul lui danciu gol se vede ca pupi cur de marinar . tie teama ca daca vin cei tineri la putere nu mai poti sa furi asa cum fac astia care se leaga si de renta sportivilor?Isi merita salariile pe care le iau cei ce ne conduc? sunt mai mult de 500 cei ce conduc si uita-te si tu cu ce rezultate.
doar pentru ca stelistul sef i-a dat dreptate lui funeriu asta nu inseamna ca il pupa in.c.u.r...mai degraba pe becali si pe echipa lui de locul 7:)) suntem cred ca singura tara din lume unde o echipa de pe locul 6 tine prima pagina a ziarelor:))dar revenind la subiect eu zic sa iti bagi mintile in cap si sa te gandesti cum va fi cand o sa te conduca ponta:))
eu zic sa intervina tolontan sa vada el daca cumva fetele astea merita renta viagera.acest pupincurist ascuns al puteri.pentru fete mult noroc mai departe ca oricum nu prea avem informatii despre voi pt ca.nu faceti parte din turma.MULT SUCCES FETELOR.
Berny este singura noastra speranta a non-asiaticilor, sa luam o medalie olimpica de aur... poate in 10 ani :) (stiu ca suna rasist, dar asta e ping-pongul :) )
felicitari fetelor si, desi va fi greu, bafta mai departe, poate iese surpriza...
Bravo Arnautu ! Unde pune mana omu' asta, apare performanta.
daca ne uitam la alte nationale europene de top ..mai toate au jucatori naturalizati. Pai am tot jucat cu Olanda finale, dar eu nu am vazut figura de "olandeza" ..doar de asiatice. Pai ..ori jucam tenis ori nu mai jucam
Si, evident, meciul nu va fi transmis nicaieri. ca doar tenisul de masa nu e sport.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.