Alte știri din fotbal
Nu îi mai trebuie lui Gigi Becali! Jucătorul pus „pe făraș” este dorit în Grecia: „Realitatea este alta”
0
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Știri din fotbal internațional
Război total între fanii lui Villarreal și vedeta lui Real Madrid: „Vinicius, minge de plajă!”
0
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Sunt atat de curios cum a sunat initial... am vazut atata critica in presa despre lucruri in care nu cunosc nici macar bazele, adica macar sa nu confunde sporturile, iar apoi lectii ample despre cum ar trebui sa se creeze conditii... e minunata presa din tara si stim ca a contribuit destul la declinul unor sporturi.
Adevărul e că m-am gândit la baza sporturilor nautice, care este APA ! De fapt(musai de înserat), apare și în titlu, dar meteorologii zic că e VREME REA dacă PLOUĂ
Sunteți într-o ușoară eroare, articolul se referă la canotori, dumneavoastră vorbiți despre caiaciști și canoiști. Sporturi diferite.
Nu mai asteptati renovarea relicvelor din sportul romanesc. Deja sunteti exagerati, iar ipocrizia a atins cote maxime. Totul se face pe dos in tara asta. Vreti infrastructura sportiva si aruncti articole de genul asta, de s-a ajuns ca la Targoviste sa se construiasca 2 stadioane. Vrei sa faci centru puternic de canotaj, investeste in Tulcea. Ai apa sa-ti pui si-n cap, iar "materie prima" nascuta cu apa in ADN la greu. Nu au toate judetele din tara la un loc atatea titluri nationale cate au cate au tulcenii pana la sfarsitul anilor '90. Stiu zeci de canotori care la sfarsitul gimaziului sau al liceului erau luati la Steaua si Dinamo. Toti multiplii campioni nationali si inernationali la juniori.
Bre, o fi bună VREMEA REA ?
Nu știu cine a postat articolul dar corect e fabrica de campioni de canotaj.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.