Alte știri din fotbal
Ioan Ovidiu Sabău a identificat înlocuitorul ideal pentru Mircea Lucescu: „Suficientă experiență și valoare”
0
România U19 - Irlande de Nord U19, meci decisiv pentru calificarea la Campionatul European
0
„M-a scuipat și m-a înjurat!” » Conflict violent cu o legendă a fotbalului mondial: „Mi-a dat un pumn de a trebuit să fac raze”
0
România U17, victorie uriașă în fața Portugaliei » La un pas de calificarea la Campionatul European
0
Știri din fotbal internațional
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Kylian Mbappe, în pragul rezilierii contractului de 14 milioane de euro anual
0
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Chivu pierde un jucător important la vară » Simone Inzaghi negociază deja cu fotbalistul lui Inter
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
Nea Gigi, n-ai invatat nici pana la aceasta varsta ca degeaba îi ceri iertare cuiva, dupa ce arunci cu piatra în el și îi spargi capul?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are dreptate omul. Nu linguseste. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciobanul trebuia sa se prezinte cu FUSTA ,la scuze ! Asa îl mai credeam ! Becali asta cred ca orice ar face Nu știu dacă biserica îl va crede ,adevărat Vreodată !? Cred ( sant sigur ) banii sant primordial pt. el ,Restul sa mai aștepte!
Și dintr-o dată a devenit fan Nicușor Dan după tot ce a făcut pt partidul AUR și Simion/Georgescu.Iar sa ii spui cuiva "iarta-ma!" la prima strângere de mână spune multe despre cat de slugarnic ești.Nu-i nici un fel de iertare,este pură slugărnicie.Exact ceea ce gândește el despre ceilalți din jurul lui...penibil!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
El Presidente nu l-a lasat fara branza si bani cum a facut-o ultrasul Simion.
Imbatrânește urât!Ca l-a votat pe Nicușor-e dreptul lui!Dar e de-a dreptul odios- pentru ca a jucat rolul imbârligatorului-al „infiltratului”in tabara lui Simion(amintesc ca eu, inca de atunci-de când s-a inscris in AUR- am atenționat ca Simion greșește grav, bagându-și-l in casa pe Satana care iși face cruce)!Iar acum tot nu se oprește și iși continua misiunea de a „sparge”partidul AUR -ca sa-i creeze lui Nicușor un partid prezidențial!Nu-i exclus sa fie și șantajat cu„dosare” ca are un„palmares”bogat!
Hai să fim un moment serioși, ciobanul face totul doar din interes! Chiar și rugăciunile.
Iuda!!!! Ai vandut copiii acestei tari la neo-marxisti. Chiar daca imi luau libertatea nu ma vindeam ca tine. In ultimii 4 ani ne-ai tinut mereu ca paradele lui Nicusor Dan sunt sataniste. Asta ai spus tu. Acum te-ai dat cu el??
a facut-o ca vrea sa treaca o data prin parlament legea aia care spune ca,continuitate sportiva=palmares.nu de alta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.