Alte știri din fotbal
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Anunță DEZASTRUL pentru Gigi Becali
0
FCSB se „dezlănțuie” pe piața transferurilor: „E din Portugalia”
0
A analizat în studioul GSP fotbalistul aflat la un pas de FCSB: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum!”
4
Știri din fotbal internațional
Reacția presei din Olanda după ce Dennis Man a fost lăsat pe bancă împotriva lui Atletico: „Surprinzător!”
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
1
PSV - Atletico Madrid, în Liga Campionilor » Deschidere de scor în minutul 10! Dennis Man este rezervă
0
Inter - Liverpool » Ce meci pentru Chivu în Liga Campionilor!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Legea 29 e clară și trebuie aplicată fie că te numești Ilie Năstase sau Klaus Iohannis.
Tu esti, Catalin Radulescu? :))
Pai duoa logica ta cum gio psd ne-a nenorocit 3 ani avand 18% din voturi?
daca sunteti gazeta de sport cu asemenea lucruri va ocupati tocmai cu un personaj care de mult e deraiat ar trebui sa dati lista judetelor jefuite de psd ist de unde oamenii fug in toate directiile
:))))) are mai mult acum că retrage distincțiile luate de pârnăiași.
Hai bai ,tu chiar crezi ca Iohanis e președintele celor 70% ,zau ,chiar nu iti dai seama ca 35% ar fi votat cu orice altcineva daca nu era Viorica si psd-ul ,????
Acum e deja la 50% maxim, iar în șase luni nu va trece de 30%
vorbeste un betiv si cu un comportament de huligan de mult trebuia sa fie la Puscarie conducind in stare de ebrietate in coma alcolica va faceti de ris gsp ei cu asemenea dezinformari ar trebui sa aratati imperiul lu Dragne judete jefuite de psd ist unde oamenii treiesc in saracie imensa
Nu e presedintele vostru, e presedintele celor 70% care l-au votat. Voi il aveti presedinte pe Florin Ciordache :)))
1.Grupul etnic german a fost expropiat de comunisti, nu de Regele Mihai 2.Chiar daca Grupul etnic a fost *** de catre invingatori (adica de bolsevicii rusi si iudeii americani), asta nu insemna automat expropierea activelor sale. Chiar si criminalul are dreptul la proprietate si aceasta nu-i poate fi luata decat ca urmare a unui proces corect si cu respectarea legilor tarii, nu prin nationalizare tipic comunista.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.