Alte știri din fotbal
Alex Crețu a ținut să plătească polițe: „Mulțumim domnului Rusescu, mulțumim domnului Șumudică!”
0
Adrian Rus: „Sunt șanse foarte mari să rămân! Mi-am îndeplinit visul”
0
Cicâldău nu se oprește după ce a câștigat eventul cu Universitatea Craiova: „Urmează și Liga Campionilor”
0
Nicușor Bancu, discurs de lider: „Îi mulțumim și lui Mirel Rădoi”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
No, dupa cum bag de sama, ‘mneata te crezi in Germania...
Da mah, ca la Cluj nu fura nimeni. Sau in Harghita si Covasna unde a fost UDMR la conducere au fost rase padurile de catre Dumnezeu.
Ioi...vezi ca la bucuresti e 1/4 din populatia tarii, vreo 4 milioane...nu stiu de la cine adunati voi mai mult la cloooj
Ti-ai pus username 'Ion Ion' , dar esti un Janos de la 10 poste. Ceea ce nu e o problema in sine, dar fi barbat si nu te mai ascunde. In alta ordine de idei si calea ferata Otopeni-Gara trece peste sosele nationale, peste patinoare, pe langa hoteluri si zone comerciale si rezidentiale dens populate. Nu e miriste de la Otopeni la Bucuresti !
Noroc cu pandemia care a amânat Euro 2020 pt vara lui 2021. Uite asa reușesc și românii să termine calea ferata și cele 3 stadioane. Bun și așa. Dar, repet, noroc cu pandemia.
Cred ca inafara de Sofia, Bucuresti e ultima capitala din UE care inca nu are linie de tren aeroport-gara
Sărbătoare, zile libere, chef, fără să ne pese ce face la mii de kilometrii distanță (și fără să impresioneze pe nimeni !) cel mai mare și Cel Mai Nou Nouț dușman al românilor - China. În 10 ani, chinezii au făcut 27.000 km cale ferată de mare viteză (TGV) adică peste 200 km lunar (poate că ar fi făcut și mai mult dacă între timp nu făceau și vreo 80.000 km de autostradă). În sec. XXI, în 2020, să faci la marginea Bucureștiului (nu în Anzi) câțiva km de cale ferată simplă a ajuns să fie ceva ,,impresionant" după 30 de ani de ,,progres".
Tu ai cap ca sa nu te ploua pe trahee sa crezi ca vreo 400.000 de insi genereaza mai multe taxe si impozite(sau pib sau ce vrei tu ca vad ca le amesteci) decat 4 milioane.
in sapte ani n-ati fost in starte sa refaceti 4 amarate de stadioane si metrou pana la aeroport.si acum va dati rotunzi cu o amarata de cale ferata de 19 km,din care numai o parte e noua.
mai taie c-ai lunjit-o cam mult ciocoflendare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.