Alte știri din fotbal
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 a play-out-ului Superligii » Echipele de start
0
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
7
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
3
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei » Echipele de start
0
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
1
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
FELICITARI!
d le Marius Vizer poate acum poti stopa pe cei ce vor sa destabilizeze dinamo , cind lai adus pe dario boneti ,lai adus pt a face performanta si dupa si cum dumneavoastra ati declarat a dost intrun tir perpetu pt al indeparta .. stopati clica care face numai rau clubului dinamo ,puteti important e sa va implicati ,dl Nefoita trebuie sa aiba sustinerea unor oameni puternici ca dumneavoastra ,are in jurul lui numai ciocli care vor sa ingroape echipa de fotbal dinamo ... va doresc succes in functia pe care ati fost investit ,dinamovistii sint MINDRII ca un dinamovist a reusit ,precum si cu lupescu ne MINDRIM
Felicitari Marius Vizer. E bine sa vezi Romani ajungand atat de sus.Poate intro zi o sa ajunga seful CIO.
Arata clar a mafie - banca, fond de investitii, loterie, circ. Pe scurt, spalare de bani si grandomanie.
SINCERE FELICITARI !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Suntem contemporani cu un om de o foarte mare valoare . !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.