Alte știri din fotbal
FC Botoșani - FCSB » Golul 3 vine dintr-o „scăriță” de la punctul cu var!
21
Darius Olaru, gol superb la meciul 250 pentru FCSB
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! Cele mai recente informații despre starea lui „Il Luce”
44
Povestea lui Paul, adolescentul care a dat lovitura de start la Botoșani - FCSB: „Meciul vieții!”
0
Știri din fotbal internațional
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Planul lui Manchester United pentru a economisi peste 1,3 milioane de euro pe săptămână
0
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea
0
O nouă lovitură pentru Liverpool: Alisson ratează sferturile Ligii Campionilor și duelul cu Manchester City
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
5
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Rau e sa fi prost gramada, dar sa mai si semnalizezi cu mandrie proletara, e tragic.
Cam astia sunt slavii. :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai, lapusneanul are idee despre un singur sport: ultramaratonul pe tastatura. Restul, sunt joc de carti pentru el, tine de noroc...
daaaaa! e si asta un model de viata! poveste de film! talent de smecher! *** pacalici! ce sufera el ca e mare interlop! ce sa mai o sa sperie copii cu povestile lui! a facut el ceva mai ca in filme! pinochio!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Tibi! Nu numai ca ai reusit sa iesi din mocirla in care ai trait, dar ai si devenit un model (pozitiv) pentru multi. Felicitari si pentru curajul de a spune povestea ta, una mobilizatore pentru multi tineri care ar iesi din promiscuitatea in care traiesc, dar nu mai au incredere in capacitatea lor de regenerare morala.
lapusnene, cel mai rau e sa nu stii ca nu stii... Daca ultramaratonul nu e sport, or fi pokerul, tablele si snookerul. Ca acolo avem program competitional. :-) Si da, cei care merg regulat la sala de forta practica un sport, adica "o activitate fizică a cărei practică presupune un antrenament metodic, respectarea anumitor reguli și a unei anumite discipline, având la bază elementul competitiv și urmărind obținerea de performanțe".
de unde si pana unde e sportiv ? sau ati spus asta ca sa justificati publicarea acestui articol ? ultramaratonul, din cate stiu eu, nu face parte din calendarul competitional, pai si altii ar putea spune ca sunt sportivi, de exemplu cei care merg la sala de forta..:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.