Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a reacționat după ce Pancu a spus la GSP Live că poate pleca de la CFR: „E rezolvată problema”
0
Meciurile amicale susținute azi de echipele din Superliga » Ce au făcut CFR, „U” Cluj și UTA
0
România U18 - Liechtenstein U18 » Meci din calificările pentru Campionatul European
0
Amical pe o ploaie puternică pentru echipa din orașul lui Bacovia, care s-a duelat cu o trupă de tradiție
0
Știri din fotbal internațional
Scandal la amicalul cu Uruguay » A fost huiduit de fanii englezi, aplaudat la gol și fluierat la final pe Wembley!
0
Leo Messi intră în istoria fotbalului mondial! » Premiera căpitanului argentinian va avea loc la Miami pe 4 aprilie
0
Ladislau Boloni, vizită la un club de juniori din Satu Mare
0
Se încheie dosarul de 120 de milioane de euro în cazul fotbalistului decedat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
100.000 de barili de benzină dispar zilnic din piață: Rusia oprește ...
Libertatea
Bravo fetelor ne faceti onoare cu rezultate de top.cinste voua si tot respectul nostru, succes in continuare.
Unde esti bai GEAMBASULE ????? sa ne explici tu cum fotbalul asta de 2 lei din romania ! Condus de infractori si patronat de alti infractori este peste sporturile care se intorc cu 3 medalii de la campionatele mondiale?? In 3 zile oamenii astia platiti mediocru in comparatie cu panarama asta de sport numit fotbal de voi ! castiga in 3 zile cat a castigat fotbalul romanesc in ultimii 26 ani. Rusine GEAMBASU ! ai devenit si tu peste noapte expert in scrima ! asta probabil dupa ce stateai 2-3 ore cu Oierul la telefon si radeai la glumele lui legate de oi si de branza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.