Alte știri din fotbal
Rapid - U Cluj, meciul zilei în Superliga » Reporterii GSP transmit de la stadion
0
FCSB, luată peste picior de o echipă din Turcia: „Suntem mult, mult mai buni decât ei”
0
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni
1
Puncte uriașe pentru Hermannstadt și Dorinel Munteanu » După 132 de zile, sibienii câștigă în Superligă: lui Andrei Prepeliță i s-a cerut „demisia” din tribune
3
Știri din fotbal internațional
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Autogol caraghios
1
Viața fostului jucător al lui Real Madrid » Opt copii, muzică rap și un accident vascular cerebral
0
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Adriana Georgescu, avocata prinsă cu șpaga de 60.000 de euro a fost ...
Libertatea
boroi a fost responsabil cu gratarele si pe vremea lui alin petrache ... acum,nah....daca dumneavoastra il considerati util ... e problema dumneavoastra , eu unu sunt convins c-ati fi putut sa gasiti pe cineva mult mai capabil decat boroi "gratar" george. Pofta buna si hai cu 0 medalii la urmatoarea olimpiada !
l-au pus pe boroi acolo sa fie siguri ca asta micu respecta planul
Trebuia sa numeasca pe cineva din generatia sa si cu merite deosebite in sporturile olimpice .Boroi ca sportiv a fost nimeni , iar ca manager a distrus Steaua , si CSA si FCSB .
Pe deasupra Boroi e si foarte"prezentabil".
Boroi sa ne zica ce a facut cu stema pe care a cheltuit o avere.Sa ne zica ce a facut de a ajuns stadionul o epava si de ce nu l a inchiriat.Cum sa pui un asa om in fruntea sportului romanesc?
Stii tu ca si-a facut bine treaba?! I-ai verificat declaratiade avere?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.