Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Anglia - Argentina, semifinală explozivă de Mondial: Enzo Fernandez egalează în minutul 85
13
A atras toată atenția cu accesoriul misterios purtat în Anglia - Argentina: „Nimeni nu va ști vreodată”
0
Siderat la pauză de ce a văzut în Anglia - Argentina: „Cea mai urâtă repriză de la Mondial!”
0
Nimeni nu se aștepta! Anglia - Argentina a intrat în istoria Campionatului Mondial cu un record nemaivăzut
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Bai idiotilor...femeia ucisa din culpa, nu era sotia lui, ci de mai multi ani era iubita sa !!
Daca era in Romania pentru crima primea 20! Pana la urma e un criminal. Nu judecatorii l-au pus sa traga aiurea cu arma. Pe el il plangi, dar de ce nu iti e mila de parintii sotiei?
exact asta este si parerea mea. mult prea multi ani a primit. si acolo din pacate nu este ca la noi,primesti 10 ani si faci 3. acolo din aia 13,cel putin 11 tot ii face. in Romania de mult era liber,primea 5 ani in octombrie 2014 si in februarie 2017 deja era liber. pacat.
judecatori...rasisti ...
Articol de toata jena...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.