Alte știri din fotbal
Pleacă de la U Cluj 100%! E și pe placul lui Daniel Pancu
0
Chilipir pentru Dinamo! Suma pe care o plătește pentru primul transfer al verii
0
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
Știri din fotbal internațional
Primele cuvinte ale lui Mikel Arteta după ce Arsenal a câștigat Premier League + Reacția lui Arsene Wenger
0
Cei 3 fotbaliști ceruți de Cristi Chivu la Inter » 100 de milioane de euro pentru jucătorii rivalelor
0
Arsenal, bucurie așteptată 22 de ani » Cum au petrecut fotbaliștii + Mii de fani în fața stadionului
0
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Detalii din dosarul proxeneților români care au forțat tinere cu probleme ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
100.000 de lei amendă pentru gunoiul care a fost aruncat la grămadă de ...
Libertatea
..cu rusinea iti tragi vila!!!..sti ce prime "si-au tras" cei de la FRP.Pai cine imparte parte isi face!
BAIETI CU 1000 LEI:UN BILET"DUS" ,UN SANDWICH,O COLA,SI GOODBY ROMANIA(WHERE ARE YOU ARE!).Pe pariu ca seful federatiei de polo a luat inzecit????????/
jenant
penibil. astia da sportivi!
RUSINE FRP! RUSINE SA VA FIE!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.