Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Deja l-ati facut primar pe asta prin titlurile astea abusrde - sa va fie rusine; nu va feriti deloc - sunteti prea pe fata si evidenti cu reclamele astea platite. Colaboratori vechi de pe vremea lui nicusor si cu cei care sunt in spatele marionetelor astea pe care le promovati.
Nesimtire marca gsp - campanie electorala Este primar asta sau interimar!?
Se stie de partea cui este gsp. A fost evident si la alegeri si acum
Ati inceput campania. Rusine gsp. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai s-o faca odata, ce tot mai asteapta.. e perfect acolo la Casa Radio, gata da-i bataie, prezinta proiectu, aproba-l si începe lucrarile, nu te mai codi atîta..
Locația e chiar grozava! Zona e in centru, are si metrou! Doar ca la cum construiește primăria capitalei, sala nu va fi gata niciodata!.... doar fonfleuri si gargara ieftina!
Deci polivalenta cam la Sfatul Așteaptă … Măcar să termine patinoarul ca tot e pe jumate construit, iar în legătură cu sala de antrenament, acolo sunt oricum săli și acum, niște clădiri care erau vechi și când eram eu mic, deci mai bine le demolează și face o sală multifuncțională moderna în loc. Turnul și pajiștea unde e construit le-as păstra deocamdată, mai trebuie să și respirăm nu să turnăm asfalt și beton pe fiecare centimetru pătrat disponibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.