Alte știri din fotbal
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Știri din fotbal internațional
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
ma c.a.c. pe steaua si dinamo ,pe rapid si craiova
oltchimul a jucat 16 meciuri in Liga campionilor anul asta competitional+ meciurile nationalei asa ca nu le mai plange de mila ca nu au meciuri tari.
viva bucale cu mafia din toate structurile romaniei
spuneti-mi o capitala a lumii unde cineva se vaita ca voi BUCURESTENII ca cineva din provincie a cistigat ,,n'' campionat (toate sporturile)ati ramas la aceiasi mentalitate comunista ,,numai voi cu japca ;;adica numai cu furaciuni ,,felicitari provincia ;;jos MAFIA cufuresteana
Foarte tare, o ironie prea fina pentru pagina asta.
De ce sa nu fie corect ca Oltchim castiga detasat. Cu ce sunt de vina ei daca au investit mult peste ceilalti si au cel mai bun lot, n-au castigat cum faceau altii in fotbal prin aranjamente si bani la arbitri.
Steaua se muta la Buzau si Dinamo la Spitalul de Urgenta, cu parere de rau pentru ca sunt dinamovist.
Ai auzit vreodata de sarcasm?
nu e nimic nou pt mine cel putin , capitala noastra pina de gunoi nu va mai pupa titlurile de campioana prea curand la sporturile de echipa
hahahahaha. In ultimii trei ani Steaua si Dinamo nu exista. Cu tot respectul pentru istoria lor, prezentul e ridicol. Steaua se muta la Buzau iar daca continua in felul asta nici pe Dinamo nu o vad bine. Se va intoarce Sportul in prima liga si echipele bucurestene din prima liga vor fi Rapid si Sportul Studentesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.