Alte știri din fotbal
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
7
Știri din fotbal internațional
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
0
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Barcelona, investigată pentru spălare de bani
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Eu cred ca doamna nu știa decât să stea în fața oglinzii cand era acasă, și să spargă lirele câștigate cu sudoare de Rachetă pe la turneele din China și te mai miri de pe unde. A venit momentul ca el să zică "stop joc", si s-o trimită pe dumneaei...la pensie!
iar se apuca de zootehnie
Cine mă, asta???? Tu nu vezi ce unghii are. Te rog foarte mult, nu mai jigni phaalul. Afumate d’astea găsești la Londongrad cât să umpli Stadionu’ Național in zi mare. Da e vreuna phăăloasă…? Poate bunică-sa. Că s-au mai vazut cazuri cu prieten de la Stambul care și-a tras turcoaică westernized. Ca să acopere deficitul, soacra umplea frigiderul cu tot ce-i mai bun. Apoi, cât să mai fie? Doar un pas. Exit visas iminente? You bet. Că nu mai vorbește mama cu fata? Păi asta ar fi chiar prea de tot! E mai mult ca sigur că nu vor mai vorbi niciodată. Totul trece prin clătite, Bastenitos, totul trece prin clătite.
very interesting
Ronnie e #1, NU are rival ... apropo de "unu' dintre cei mai buni" !! O'Sullivan are singuru' break de 146, UNICAT ... pentru ca si-a permis sa faca asa ceva !!
Ce combinatie pe Ronnie...traia cu Rouass in Essex. Gurile rele spun ca doamna ii facea lui Ronnie un phaal extrem de picant. Aproape de nemancat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.