Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Respect, jandarmeria romana ! Sa ziceti merci ca nu ati patit ce patesc aia prin franta !
Inainte sa-l aplaudati pe Ghita, ganditi-va ca individul a fost bucuros pentru intervenția în forță a Jandarmeriei, la mitingul Diasporei, de pe 10 august 2018. Este un pesedist vopsit, deci un nemernic!
Moroșanu e un laș. Face pe el, un pic, de fiecare dată când Ghiță îl provoacă. Ce, Moroșanu studia comportamentul adversarilor cu care se bătea? Mulți erau niste brute, Ghiță mi se pare un domn pe lănga ei. Vrajeală moroșănească.
Îl bate Ghiță pe țărănoiul asta de îl usucă. Moroșanu e un bezmetic, nu are nici o tehnica este un alan dala al ringului. Și zmarandescu la 50 de ani îl bate pe moldovean oricând. Se știe cel mai bun a fost și este Ciprian Sora.
Un geniu Ghiță, Moroșanu la fel. Ambii sunt expirați, buni de circ.
Mai Gigi, lui Ghiță nu-i faci o ofertă? Uite, Moroșanu refuză. Intra tu în ring.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.