Alte știri din fotbal
Rapid poate pierde cel mai bun jucător! Destinație-surpriză în mercato pentru Alex Dobre: „Sunt discuții”
2
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
0
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
2
Știri din fotbal internațional
Erling Haaland, postare la penalty-ul lui Mbappe: „Mult prea mult”
0
Spania - Belgia, în sferturile Campionatului Mondial » Echipele probabile + cote
0
A jucat cu gheata tăiată în Portugalia - Spania: explicația detaliului bizar
0
Singurul fan care refuză să vâslească în tribuna Norvegiei: „Toată chestia asta e furată”
7
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Harta salariilor din România: județele unde se câștigă cei mai mulți bani ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Radu Miruță, sesiune foto îmbrăcat în marinar pe corveta „Contraamiral ...
Libertatea
Fetelor,sunteti mai bune ca Barcelona! Voi sunteti CAMPIOANE MONDIALE, nu!? Brao, sunteti bijuterii de fatuci!
Felicitari fetelor si ne mai mandrim si noi ca suntem romani cu doua sporturi de echipa scrima si handbalul feminin,dar na aceste sporturi nu au loc in romania si mai ales in presa si la tv ca trebuie sa apara pitipoanecele si becali & borcea.Asa oameni asa tara ce sa faci asta este Romania cine face performanta nu are ce sa caute la tv si in presa,ne place huliganismul si de becali.Rusine presei din Romania.
Ana, Simona, Loredana & Anca, felicitari, multumim! Dan Podeanu, felicitari, multumim! Daca ne uitam la cate titluri mondiale are Romania in ultimii ani, cred ca sunteti cele mai importante sportive ale Romaniei (prin "sportive" se intelege "sportive si sportivi")!!! Daca as fi in locul pacaliciului aluia de la Palatul Victoria, as tripla bugetul Federatiei de Scrima, odata cu fondul de premiere. Poate largim selectia si scoatem titluri si la floreta, de pilda. Multa bafta mai departe!!
BRAVO CAMPIOANELOR .!!!TOATA ADMIRATIA MEA ADEVARATE LUPTATOARE!!! IN SFARSIT AM INVINS SI NOI CHINEZII PREA SI-AU FACUT DE CAP LA GIMNASTICA,A VENIT VREA SA PIARDA SI EI CATE CEVA!!!
Performanta extraordinara , comentariul TVR de 2 lei.
Sambata o victorie la handbal si duminica un titlu mondial la scrima. Si asa zisa medie de sport ne inunda cu laturi pseudo-fotbalistice. Rusine!
Felicitari! Chiar sunteti de aur! Pacat ca aflam aceasta stire mai intai din blogurile personale ale unor pasionati si nu din ziarele asa zise sportive.
bravo fetelor! felicitari !!
FELICITARI !!!
proastă zi şi-au ales fetele să câştige o medalie de aur pentru România şi să ni se intoneze imnul, lumea are treabă pe la Tv se uită dacă a supravieţuit şaormaru de Huidu şi-i plâng de milă sau sunt interesaţi de gibonii JIJI, Porumboiu sau Dan Reluare. pe la ora 23 încă pe la antena 3 şi realitatea aflam că ştirea din sport, de pe imensitatea de însemne de pe ecran, că echipa României de scrimă s-a calificat în sferturi. SUNTEM O SOCIETATE EXTREM DE BOLNAVĂ ŞI TARE NE PLACE SĂ STĂM ŞI SĂ PRIVIM. foarte tare declaraţia Anei Brânză, una demnă de un OM care doreşte să lucreze în echipă: "Nu sîntem prietene, dar cînd trebuie sîntem o echipă".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.