Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Benzina s-a scumpit, motorina s-a ieftinit. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Adevărul despre Berilă, criminalul care a ucis șase oameni într-o singură ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hai, bah, e si el tot urmas de-ai lui Traian. inimioara pt novak
Ma confunzi!Din pacate nu am avut curiozitatea și rabdarea sa-l citesc pe Pavel Coruț(cu tunelurile lui din Bucegi)!Cât despre ce a zis Cristoiu...din pacate„reținerea”aliatului strategic de a face investiții adevarate aici,este ...reala!
Ma confunzi!Din pacate nu am avut curiozitatea și rabdarea sa-l citesc pe Pavel Coruț(cu tunelurile lui din Bucegi)!Cât despre ce a zis Cristoiu...din pacate„reținerea”aliatului strategic de a face investiții adevarate aici,este ...reala!
Grupul de la Cluj este format din niște iobagi cu ifose..Le pute Bucureștiul,dar profită din plin de bunăstarea pe care le -o oferă Capitala.Ce-i împiedică pe ăștia ,majoritari,din Parlament, să -i scoată pe unguri din Guvern?
ce mai conteaza pentru unul care sfideaza imnul national romanesc in ce limba isi peioreaza ineptiile?!? ca-i in romaneste, ungureste sau chineza cel mai important cred ca e subiectul! in acest caz subiectul e asa zisa strategie a sportului, care, in afara ca a costat ministerul o caruta de bani, nu are nicio noima!!! nici cap, nici coada, nici obiective clare, nici norme de aplicare, nici propuneri legislative concrete! doar abureli. doar cateva zeci de pagini de analiza a situatiei proaste a sportului cind a inceput si mult mai proaste cand s-a incheiat conceperea documentului! acesta e defapt subiectul domnilor, ca strategia nu e strategie, ci doar o insiruire de cuvinte care sa ne abureasca ca(cacofonie intentionata) acest nepriceput la sport munceste.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Constitutia Romaniei stipuleaza clar ca limba oficiala in Romania este lumba romana. Fiind vorba de un membru al Guvernului Romaniei care a prezentat un document oficial este inadmisibil sa faci o prezentare in limba miniritatii din care faci parte. Este de neinteles pozitia primului ministru care tolereaza aceste iesiri ale ministrilir UDMR. Si acesta nu este un caz singular. Totul intamplandu-se de 30 de ani cand exista UDMR. O intrebare fireasca: Nu exista niciun sportiv campion olimpic sau mondial care sa fue numit ministrul sporturilo? De exemplu Elusabeta Lipa si cati ca ea ar putea gestiona acest minister. Asa ceva nu se intampla in UK sau Franta ori SUA.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.