Comentarii (36)
mozacu
mozacu  •  30 August 2010, 15:04

felicitari domnilor! n-am vazut meciul, dar e o performanta sa bati vicecampioana Europei. bravo!

steregr
steregr  •  30 August 2010, 14:50

merci baieti pentru raspunsuri...stiam ca de obicei tvr2 transmite meciurile de polo...dar astazi am intrat imediat dupa 12.30 si nu avea niciun meci...HAI ROMANIA!!! P.S. se rupe gsp si prosportul sa acorde articole acestor sportivi de performanta...vai de steaua si dinamoul vostru...desi sunt stelist...m-am saturat sa fie toata ziua pe pagina principala numai stiri despre echipele de fotbal...sanatate

silverchair63
silverchair63  •  30 August 2010, 14:49

Felicitari baietilor, cu adevarat un meci mare. Au luptat extraordinar si acum au sanse mari sa termine in primele 3 in grupa si sa se califice mai departe. Cred ca ne putem bate cu oricine la acest campionat.

silverchair63  •  30 August 2010, 14:47

Am avut o aparare superba in primele 2 reprize,am intrat cu 5-3 in pauza mare.Repriza a 3-a a fost un cosmar, spaniolii au venit peste noi si ne-au dat 5 goluri.La 8-6 pentru noi si la 8-7 am ratat situatii mari, si superioritati, nu credeam ca vom mai reusi golul 9 vreodata.Spaniolii s-au riscat mult si le-a iesit,au primit si un penalty gratuit la sfarsit.In ultima repriza parca am fost putin favorizati de arbitri la inceput.La 10-10 ambele echipe pareau multumite,dar am dat un gol incredibil.