Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
La rusi, infractiunea, de orice fel e la rang de lege in stat. N-au fost niciodata corecti si nici nu vor fi. Nu au caracterul necesar lumii civilizate.
Aia mentionati de tine nu au fost ajutati de catre statul american, ci dimpotriva, au fost depistati, anchetati si judecati de catre americani. Agentia antidoping nu a fost in stare nici macar sa-i suspecteze pe respectivii sportivi, darmite sa-i depisteze pozitivi.
Aia sunt curati ca lacrima pentru ca ei controleaza testele si nu dopeaza pe sportivii lor pana nu se asigura ca trerc testele andidoping.
ce gluma de clasament .. ati inceput cu pozitia a 2-a.. prima e sua clar.. pe cand un antidoping in nba,nfl,nhl?
Astia sunt Rusii prin natie. ***. Popor asiatic de nomazi migratori cu tendinte expansioniste. Putini din popoarele ruse erau stabili pamantului si intr-adevar aveau o cultura frumoasa si romantica. 80% erau migratori necivilizati si salbatici. In prezent, inca mai mizeaza pe fanatism, asupriprea altor popoare si exploatarea minitilor acestora prin diverse metode. Intimidare, santaj, escrocare sau cumparare speculand slabiciuni.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din pacate acum sportul naste numai "monstrii" si este periculos sa-ti lasi copilul sa se nenoroceasca bagand substante din ce in ce mai periculoase in ei!
Cand incepuse sTEAUA sa aiba rezultate in turul primului campionat "castigat" din cele trei, pe baza "energizantelor" administrate de preparatorul fizic german, am spus ca la nivel european este o concurenta a substantelor chimice folosite de fotbalistii din campionatele tari: Spania, Germania, Anglia, Italia, etc., sustinand ca in sfarsit germanii i-au intrecut pe spanioli in acest domeniu! A se vedea cum brusc intreg sportul spaniol a explodat la nivel mondial> fotbalul, tenisul de camp, handbalul, etc. NU SE ASEAMANA OARE CU CE AU DESCOPERIT LA RUSI?
Ia filozofeaza astia !! Ba Romania nu mai are nici un atlet de valoare de cind a trecut la post comunism iar mai apoi la precapitalism asa ca Ciocul Mic nu mai judecati puterile lumii ca sunteti pitici DEMAGOGILOR !! Apropo stiu ca nu va place dar astazi am facut ceva pragmatic a doua oara am donat bani pentru victimele din Bucuresti orasul meu SFANT !! Bilblia si religia mea . Zona magheru . Voi cu demagogia . HEI RUP !! HEI RUP !! HEI RUP !!
oricum, articolul asta e cam incomplet, puteati sa adaugati si faptul ca rusnacii au distrus cateva mii de esantioane prelevate de la atleti si ca kgb-istii ii amenintau pe aia care analizau probele in laboratorul antidoping din moccba
degeaba stii sa citesti daca esti prea phrost sa intelegi ceva. diferenta intre amerloci, nemti si rusnaci e ca primii investigheaza si pedepsesc cazurile de dopaj in timp ce rusnacii incurajeaza practicile astea. meteahna ramasa din timpul URSS, cand toate tarile astea comuniste isi indopau sportivii cu steroizi ca sa le arate capitalistilor ce si cum. ma mira absenta chinei din top 10
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.