Alte știri din fotbal
Steaua și FCSB, duelul mesajelor în ziua în care se împlinesc 40 de ani de la câștigarea Cupei Campionilor Europeni
0
Steaua a avut la Sevilla un mijlocaș cu cifre demne de un „Balon de Aur”: 25 din 26 de pase precise, 6 din 7 driblinguri reușite contra Barcelonei!
31
Steaua - Sepsi, în Ghencea, la 40 de ani de la Sevilla » Covăsnenii pot face un pas uriaș spre promovare
0
Mărturia-document a eroului Helmut Duckadam despre Sevilla '86: „Valentin a obținut o facilitate nesperată!”
0
Știri din fotbal internațional
Patronul Gerard Pique s-a crezut în România! Suspendare uriașă pentru fostul mare internațional
0
Detaliu straniu: de ce Luis Enrique îi ordona lui Safonov să „țintească” tribunele la degajări » Kompany a mușcat momeala!
0
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu, la un meci de finală
0
Cristi Chivu a acceptat și semnează după finala Cupei! » „Tun” financiar dat de campionul cu Inter
0
Lifestyle
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
0
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
Conspirație anti-România? De ce Bulgaria, veșnic în criză politică și cu un ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Si un prost ca tine care comenteaza!
Pacat! Doua mari sportive ale Romaniei nu reusesc sa stabileasca o punte fireasca, ca intre doi oameni civilizati. Cred ca si orgoliile sportive au dus la acesta tacere. Ar trebui sa le multumim pentru tot ce au facut pentru atletismul romanesc. Din pacate din urma nu mai vine vreo atleta de valoarea lor. Si din nou PACAT!
doua bozgoroaice,nimic mai mult
persoane precum emptydreams au drepul sa faca mentiuni despre presedintele romaniei ,de acste doua doamne este regretabil sa mentionezi ceva inclusiv momentul proceselor
doua ''frumoase''...una mai uarata decat cealalta...vb romanului ''razi harb de oala sparta''
Si daca a refuzat, ce? Unde s-a nascut? Unde se simte mai bine? Printre ungurii din Ungaria sau printre ungurii si romanii din Romania? Pentru ungurii veritabili, cei din Romania sunt niste taranusi. > Daca ar fi concurat pentru Ungaria n-ar fi avut aceleasi drepturi banesti cu cele pe care le-a luat concurand pentru Romania, (inclusiv la prime de la COR). Nume si-a facut aici, nu acolo. Iti dai seama ca ar fi dat peste cap toate forurile olimpice. Nu cred ca refuzul a fost doar ceva sa faca pe romani sa se simta bine. Refuzul de a concura pentru Ungaria a avut 2 mari dedesubturi. Nu e proasta Szabo. Este smechera si repet, cred ca de la ea s-a pornit totul, nu de la Beclea.
Tipic muieresc! Pana nu dau femeile cu bata in balta in materie de dialog, nu se lasa. Pana nu le iese porumbelul, nu sunt ele femei. Pana nu tin dusmanie si ura fata de alte femei, nu sunt ele insele. Bila alba totusi ca au facut ceva pentru tara asta ca luate parte-n parte, nu sunt departe de caţele de pe ultiele satului. Va dati seama cat sufera barbatii lor de pe urma rautatii acestora? Nu stiu de ce, dar tind sa cred ca Szabo a zgandarit totul, cealalta fiind un pic mai blajina, domoala sau prostanaca...
Amandoua DOAMNELE ne-au facut cinste! Pentru amandoua am tinut pumnii si am avut emotii! Tin minte interviurile de atunci! Adevarul e la mijloc. Adica: amandoua au fost super campioane!Mi-a placut Gabi! Nu atat ca palmares (e peste Violeta) ci ca atitudine! A refuzat sa concureze pentru Ungaria! Pentru asemenea gest.. nu pot decat sa ma inclin! Violeta, si e a o mare campioana, nui a stiut ce putere are presa, s-a lasat invrajbita si dusa intrun razboi care NU ERA AL EI! In concluzie, atat am de zis: SARUT MANA, DOAMNELOR! Fie ca cel de sus sa ne mai rasfete cu asemenea "rivalitati"!
pîn-la urmă nici una nu este Mona LIsa, dar au fugit tare
Cei mai apropiati in domeniul sportului au fost Pele si Maradona care s-au iubit ca doi frati!?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.