Alte știri din fotbal
„Șters, inexistent!” » Vedetele Rapidului, la granița dintre 4 și 5! Și campioana a avut o mare dezamăgire în primul „11”
0
Pașcanu și-a luat la revedere de la Gâlcă și a transmis un mesaj pentru Pancu
0
Fostul președinte al Rapidului a descifrat gesturile surprinzătoare din Giulești
0
Olimpiu Moruțan a făcut o promisiune la finalul sezonului: „O să vedeți anul viitor”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Frumoase realizari ,cele 2 stadioane cel de football si cel de atletism! In locul celui vechi "Tineretului" poate o piscina olimpica(cu bazine de inot si bazine de sarituri )si un patinuar artificial !
*** nu a fost in stare sa termine sala polivalenta din bucuresti pentru ca oameni din capitala sa poata vedea o intrecere de atletism sau gimnastica. Imi pare rau ca nu avem un primar ca la craciova sau cluj.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iti arat eu ce scrie in primele randuri,poate nu ai avut rabdare sa citesti,adevarul este ca articolele gsp sunt cu greu citite,dar putina atentie din partea ta nu strica : "Noul stadion se află în vecinătatea arenei „Ion Oblemenco”, are o capacitate de 5.000 de locuri și poate găzdui inclusiv competiții internaționale. Construcția lui a costat 10 milioane de euro, bani alocați de la bugetul local al orașului Craiova." Deci nu banii romanilor ci banii craiovenilor!Nu prea este treaba craiovenilor de ce nu se face nimic in Timisoara,nu?
Pai daca voi la timisoara il aveti primar pe papagalul ala de robu care va promite si nu face nimic...
Frumos, nu se spune nimic despre parcare însă !
Se pare ca te uiti doar la poze, cu cititul este mai greu... sunt bani din bugetul local... vad ca de bucuresti, unde s-au construit trei stadioane in acelasi timp, cu bani de la guvern, nu balmajesti nimic... voi, astia din banat, si-n special din timisoara, suferinti de complexul oltenesc... fii calm ca lenesi si putori sunt in toata tara si in toata lumea... inclusiv la timisoara....
De ce nu-ti faci bre seppuku ... de ciuda, in memoria ancestralilor tai ....Sakamoto ? ;) Apropos, pentru ca am arborat opinca olteneasca pe acoperisul parlamentului maghiar acum 0 suta de ani in timp ce tu te *** langa catedrala ... ne mai datorezi inca 200 de miloane de para, tot in stadioane. ;)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tarziu si pentru tine, lumea s-a prins ca esti mai prost decat cainele caruia i-am baut eu apa. Ai recitit comentariile? Le-ai inteles acum sau analizam fiecare propozitie in parte? =))
Târziu. Lumea deja s-a prins că ai băut apa (bietului) câine !
Baba tot posteaza, crede ca tu ai nevoie de cafea =))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.