Alte știri din fotbal
Bendeac, noul analist video de la Dinamo! Modificări importante în staff-ul lui Nuno Campos
0
Sepsi OSK l-a prezentat oficial pe portarul care a retrogradat din Superligă
0
Răzvan Sava revine în Superliga » Pe ce perioadă semnează portarul
1
CFR Cluj, amendă uriașă de la UEFA » Riscă excluderea din cupele europene!
1
Știri din fotbal internațional
Film documentar de Oscar cu Ancelotti! » Un celebru regizor italian filmează în SUA antrenamentele Braziliei
0
Un reporter a părăsit o emisiune în direct pentru o fotografie alături de Shakira!
0
Decizie surprinzătoare la Casa Albă! Donald Trump nu va fi prezent la debutul SUA la Campionatul Mondial: „Așteptați-vă la neprevăzut”
0
Cei mai inteligenți fotbaliști de la Campionatul Mondial » Unul a absolvit Harvard, altul vorbește nouă limbi!
0
Lifestyle
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
7
Anunțul făcut de constructor pe sectorul nordic din A0, centura de mare ...
Libertatea
Putin și-ar pregăti „ultima carte”: un nou atac major împotriva Ucrainei în ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
si de la Frankfurt ce a facut a luat CFR-ul nemtesc?sau taromul romanesc inapoi! ca inainte nu mai mergea tarm-ul!
Ai un suflet mare, Constantina, pastreaza-l curat!
Intamplator am calatorit in acelasi avion cu domnul Tomescu spre Frankfurt, cu o cursa Tarom... Comentariul de mai jos e de-a dreptul rauvoitor... Ne vine greu sa credem ca exista oameni cu bun simt si atitudine civica! Romania ne-a facut suspiciosi si rai!
Figi tare cu asta!De cind opereaza Tarom-ul la Denver?Vezi ca sunt doar 3 terminale europene cu legatura directa acolo.FRA,MUC,LHR ,operate de cu totul alte companii ,te las sa le descoperi singur. Poate pina acolo sa mearga cu taromul ca de aia a devenit companie regionala stind capra la nemti si engleji. Reclama ieftina sau momeala? Ales Bules tarom!
Avem multe de invatat de la acesti oameni...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.