Alte știri din fotbal
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut de procurori pentru evaziune fiscală
0
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupa la titlu: „Cea mai competitivă”
0
O legendă a Rapidului laudă transferul lui Moruțan: „Asta ne lipsea la Rapid, de când tot spun! Dar ne mai trebuie ceva!”
0
Gigi Becali a izbucnit în direct: „Pentru asta, Rapid nu va lua titlul niciodată! Dumnezeu va face dreptate”
17
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Manchester United! Iese din circuit două luni
0
UEFA a delegat arbitrul pentru FCSB - Fenerbahce » A acordat două cartonașe roșii și 7 galbene la ultimul meci
0
Adversara lui FCSB și-a schimbat antrenorul! » Fostul apărător, multiplu campion în Serie A, a semnat
0
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
dom ziarist o cheama kendra nu kenny cursa era live la orele 22 38 pe digi 3 ieri 8 probe azi sunt alte 8 ieri a fost si bolt la 200m regim HC
daca tot nu merge a bagat mana in bomboane
astia lasa acasa recordmeni mondiali, Romania ramane si fara aia cincizecid e calificati, pe zi ce trece. o sa ne ducem cu echipa de handbal si cu cea de spada, in ritmul asta. de fapt, singurii sportivi adevarati din lotul olimpic, pe langa alte cateva nume serioase. americanii vor avea o delegatie de sute de persoane, noi o delegatie care se poate ascunde dupa drapel. pacat ca nu e si halep, sa ne incante cu zambetul ei inteligent si cu aspectul fizic sarmant de-a dreptul. ps - pe topic, era de admirat fuleul debordant al acestei atlete perfecte, in concursul olimpic de la Rio.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.