Alte știri din fotbal
A marcat după 11 luni în U Cluj - Unirea Slobozia și a anunțat obiectivul „șepcilor roșii”: „Doresc să ajut”
0
Jean Vlădoiu a anunțat transferul la interviu: „Sper să vină săptămâna asta”
0
Albu, mesaj puternic după eșecul de la Cluj: „Toți jucătorii trebuie să înțeleagă”
0
Echipă nouă pe locurile de play-off, după U Cluj - Slobozia! Clasamentul acum în Superliga
4
Știri din fotbal internațional
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool, în runda 23 din Premier League
0
Șoc în Bundesliga: Bayern, bătută prima dată în acest sezon! Incredibil ce s-a întâmplat la ultima fază
0
Set! Como a umilit victima preferată și a obținut cel mai clar succes din acest sezon de Serie A
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
Un mare campion al Romaniei, cu care ne mandrim oriunde in lume!
O poveste de viata o radiografie exceptionala a vieții de sportiv si a fenomenului in trecut indiferent de disciplina sportiva. Respect maestre sanatate si viata lunga. Copiii nostri au pierdut aceste valori si din pacate au pierdut bucuria de a se juca de a face sport.
bravo felicitari pentru interviu!
Cu Ilie Cioca, când faceți un interviu? Este în Alba Iulia, mi-a fost antrenor de atletism, cros, când eram la Liceul Militar din Alba 1980-1984. Spunea :...... marea artă a unei curse este să o termini, după, se pune problema pe ce loc ai terminat. RESPECT!!!!!
Ma bucur foarte mult ca, prin intermediul interviului, am aflat multe informații noi despre atletul Floroiu. In anii '70 m-au impresionat mult perseverenta si rezistenta fizica a acestuia. Si eu eram pasionat de alergare in acea perioada si constatasem ca sunt înzestrat de natura cu rezistenta la alergare pe distante relativ lungi. Poate nu ma credeți, dar săptămâna trecuta chiar ma gândeam la el ce o mai face, pe unde o mai fi.
Bravo,felicitari,frumos articol!
Excelent interviu!
Vedeti ca nu e greu, dupa mult timp un articol bun. Un om simplu dar cu ambitie si foame de a realiza ceva.
un interviu max doua este un inceput bun
Am avut bucuria sa-l vad pe vechiul si cochetul stadion Republicii. Îl rog sa-l sfatuiasca si pe Hagi sa puna fotbalistii sa alerge pe nisip si chiar sa joace. E cea mai bună terapie pentru genunchi si glezne . Azi sportivii se accidenteaza usor pentru ca nu fac acest lucru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.