Alte știri din fotbal
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj: „Vă spun sincer!”
0
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
0
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off pentru a semna cu Petrolul: „Toată lumea o știe”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul ultimei speranțe la play-off » Deschidere de scor în minutul 2, apoi bară!
18
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Oviedo a oferit suspans doar până în minutul 52 » Catalanii revin pe primul loc în La Liga
0
Juventus - Napoli, meci tare în etapa #22 din Serie A » Gazdele sunt în avantaj la Torino
0
Meci de infarct pentru Genoa lui Dan Șucu!
0
După 21 de ani! Aston Villa a rupt blestemul pe „St. James' Park” și continuă aventura la titlu!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
8
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
cu putin noroc avem o noua dubla Mercedes. a 4-a din 4. noroc a fost in Bahrain, sau ma rog, ghinionul lui Leclerc dar si pilotii Mercedes sunt superiori. Vettel are deja o gafa mare in 3 curse, in Bahrain si Leclerc una mare azi in calificari in Azb. Pilotii Mercedes insa au mers ireprosabil.
Mercedes nici n-are adversar, unde vezi noroc? Maine pregatesc inca o dubla!
Rainkkonen nu era de Ferrari..o *** de pilot..uita te la Bottas ce echipa face cu Hamilton ..Leclerc este mai bun ca Vettel,dar ii mai trebuie timp...au si noroc cei de la mercedes
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unu la mână, că este stupid, doi la mână că l-au dat afară pe Arrivabene degeaba, pentru că mâine vine al patrulea 1-2 pentru Merțani, iar trei la mână, că Raikkonen este peste ambii titulari de la Ferrari. Italieni: la ce să te aștepți de la ei? Anii buni la Ferrari au fost cu francezul Todt și englezul Brawn la comandă.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.