Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Plictisiți la imn, încântători în joc! » Selecționerul De La Fuente: „Avem cei mai buni mijlocași din lume”
0
Imagini nemaivăzute înainte de Mondial! Jucătorii au fost tratați ca niște infractori pe aeroport
0
Olise, hattrick în ziua în care Florentino anunță jucătorul de 150 de milioane! » Reacția lui Deschamps
0
Măsura extremă care ar urma să se ia la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
De ce nu poate fi repornită rafinăria Petrotel: Lukoil nu vrea, statul nu ...
Libertatea
si foarte spectaculos, un show adevarat!
FORZA ALONSO !!!!
ce circuit au facut chinezii frate!!! ce tribune!!!! super smecheri!
sper ca alonso sa castige titlul mondial
Nu cred. Pur si simplu atat poate, altceva nu stie. :) Hristos a inviat!
A confundat omul articolul asta cu cel despre ce=a mancat nea Gigi in ziua de Paste.
O cursa foarte frumoasa, foarte animata pe final cum nu am mai vazut de forte mult timp. Red Bull a avut o strategie foarte buna si puteau chiar obtine mai mult. Vettel insa parca nu este pilotul din ultimii doi ani si nu se simte bine deloc cu masina. Poate ca daca era Webber in pozitia a doua aveam alt podium. Mi-au placut Senna si Maldonado, se vede ca brazilianul avea nevoie de o echipa care sa-i poata oferi un material de concurs bun, pentru a arata ceva. Deja 14 puncte in acest sezon, sper sa creasca. P.S: @bjalarm, foarte urat, alte cuvinte mai cunosti?
Bai agramatule..ce ai vrut tu sa scrii se scrie astfel "ma-ta", caci e forma contrasa de la "mama ta". Ca sa nu spun de faptul ca n-au cum s-o dea afara de la salubrizare caci mama ta a fost angajata pe pile acolo de tatal tau. Acum parintii tai lucreaza la spalat wc-uri caci i-au retrogradat din functie deoarece au furat niste maturi. Hai cu nea Gigi..vezi ce mai zice
pe mata sa-l dea afara de la salubrizare
Felicitari celor de la Red Bull pentru tactica lui Vettel. Daca si Ferrari ar avea oameni cu un pic de minte care sa-l dea afara pe Massa in primul rand, iar apoi sa-i faca o tactica de cursa pertinenta lui Alonso cu siguranta campionatul ar fi si mai animat. O cursa foarte frumoasa. Poate cea mai spectaculoasa din ultimul an si jumatate, referindu-ma la intervalele de timp dintre primii clasati, cu exceptia castigatorului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.