Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
dupa ce vor disparea ,,geniile,, astea or sa mai dispara multe in tara asta....
Care alte state ,boz*gore? Ia exemplul Irlandei: aici se cumpara masina gata inmatriculata, numarul ramine acelasi pina la casare indiferent citi proprietari are sau unde locuiesc,nu e impozit pe masina,exista o singura taxa - de drum- care se caculeaza in functie de capacitatea cilindrica si gradul de poluare si care se afiseaza pe parbriz, nu e taxa de vinzare sau eliberare de acte( in certificat e rubrica de vinzare- o completezi cu datele cumparatorului apoi datele tale-vinzatorul- iei banii, pui certificatul in plic si-l trimiti la registrul auto. In doua saptamini noul proprietar primeste certificatul acasa fara sa cheltuie un ban. pe tine te costa doar plicul si timbrul,60centi)
Sunteti HOTI am platit acum 5 ani o taxa de 1700 Euro pentru o masina ne-am facut credite etc apoi venitzi voi sa platim alta taxa!!! adica taxa la taxa sau cum pai ce valoare avea atunci EURO 3 ca si norma de poluare daca este sa o luam asa nici macar nu erea EURO 4!!! Sa va fie rusine atzi batjocorit o tara insa Dumnezeu ne iubeste pe toti asta este diferenta DOMNILOR! PS. Apropo insa mai este loc si in IAD pentru tradatori si aceea care isi jegmanesc semeni asa ca tineti cont !!!
o sa dati inapoi toti banutii pana la ultimul!! care va da in judecata cum castiga! sa fii ministru, politician de frunte sa sa nu stii ca in justitie primeaza legile europene, nu ce debitezi tu ca sa stangi bani de spagi, aste e deja prostie dusa la limita maxima! se mizeaza pe lehamitea romanului si pe ognoranta lui de asi cere si apara drepturile! ponguinii inca vad in stat si guvern tatucul, intangibil! sta o sa dispara cand nu o sa mai fim o turma de limitati , care asteptam alegerile sa capatam faina si zahar si ii votam ca sa aibe timp 4 ani sa fure pe rupte, inmiit acel kg de zahar si ulei!
alte vrajeli ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.