Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
Nea' Draymond asta, nu doar ca e smardoi de cartier marginas, dar e si sarac cu duhul. Daca pumnul aplicat coechipierului *** acum 1-2 ani a venit ca urmare a unei provocari, conform martorilor, porcaria facuta cu Rudy Gobert si acum cu Nurkic nu are nici o noima. Inteleg sa se intample in meciul 7 din playoff, cand nervozitatea e incontrolabila, dar sa dai cu brandu' si sa sugrumi adversari la inceputul sezonului, cand nu s-au jucat nici macar un sfert din meciuri, denota prostie crasa. Au mai fost batausi in NBA, celebra trupa a lui Pistons, cu Bill Laimbeer, Isiah Thomas, Dennis Rodman, caftea pe banda rulanta pe oricine ii deranja, nu au scapat de scatoalce nici Michael Jordan, nici Larry Bird, nici Karl Malone... Dar aia macar aveau decenta sa disimuleze loviturile in faulturi de joc, sa pocneasca mai pervers. Asta e direct pe golaneala, pumn in mecla, gatuire pe la spate... Macar sa se duca naibii la UFC.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.