Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
6
Știri din fotbal internațional
„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți
0
Erdogan se implică după dezastrul de la Mondial! Președintele Turciei decide selecționerul
0
Explozie de bucurie în loja lui Lionel Messi la Argentina - Austria » Antonella a atras toate privirile
0
Regele! Leo Messi a devenit cel mai bun marcator din istoria Campionatelor Mondiale
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Vin sa vada sala polivalenta ca au inaugurat-o anul asta, nu ii mai laudati atata ca sunt atasati de sport. La anul nu o sa mai vezi mai mult de 300 intr-o sala de 4000 :))
Craiova are suporteri de la Constanta la Satu-Mare si de la Severin la Iasi si pana in Rep Moldova...si asta este oarecum surprinzator desigur pt ca echipa in ultimii 10 ani a avut doar scandaluri si nonperformanta.....cu toate astea in toata Europa in comunitatile de romani intalnesti supoerteri ai Craiovei...destul de multi si de suparati din pacare....cei care au avut posibilitatea sa calatoreasca si sa mai vada lumea stiu ce vorbesc eu....
Vorbesti prosti....habar n-ai ce-i pe lumea asta, in jurul tau....esti vreun complexat care din frustrare spune bazaconii la adresa altora fara a avea deloc simtul si stiinta realitati...Ramai in lumea ta...nivelul tau de intelegere si de cunoastere e extrem de scazut.... n-are nimeni timp sau chef sa te lumineze pe tine....ramai sub podu Grant ! Craiova avea suporteri acasa media cat toate celelalte echipe inclusiv Steaua la un loc in ultimul an...cauta pe google si lumineaza-te daca ai memoria scurta sau deloc si nici nu te duce capu...aco orice retardat are acces la un calculator cu conexiune la internet..intri pe google si cauti suporteri Craiova....meciuri...etc...mai citeste si tu ceva
amice cum adica este mai apreciata de cand nu mai joaca ? sa-ti zic deplasarile din finala cupei romaniei cu rapid si dinamo din 98 si 99? au facut deplasarea 20000 respectiv 25000 de suporteri... DEPLASARE de la Craiova la Bucuresti ..pai la rapidu tau nu vin 25 mii nici in derby cu steaua si e oras de peste 1,5 mil, sa nu mai zic la amaratii de dinamo de sez trecut cu steaua au fost 9000 de oameni, asa ca nu mai vorbi tu aiurea daca nu stii, am mers 15 ani la meciuri weekend de weekend si pe langa stadion erau numai masini de OT GJ VL MH AG, veneau din toata oltenia ...sa intelegi ca nu e gen Petrolu sau CFR, CRAIOVA E CRAIOVA. ca n-am avut si noi soarta de un patron mai bun e mare regret
Exact, Craiova e un oras mort :(!
Craiova nu a fost niciodata a doua echipa a tari, nici macar a treia. A avut momente de glorie in 1983, a atras cateva mii de suporteri din tara. Dar astazi toti suporteri Craiovei sunt din Oltenia (nici aia nu prea cred) , e o echipa locala, intr-adevar iubita! Ceva gen Petrolul. Ca sa fi a doua echipa a tarii trebuie sa ai fani peste tot, Dinamo si Rapid au de la CT pana la Oradea!
Baietandrule U Craiova este mai apreciata de cand numai joaca, ce dracu ati uitat ca in multe sezoane abia de depasiati 10000( cand a retrogradat), unde sa umple 50.000 cand in Craiova din pacate au ramas vreo 200.000, majoritatea tigani, tigani tin cu sTEAUA, deci nu vin la meciurile voastre ;)!
se duce lumea pt ca altceva nu ai ce sa faci in oras...e un oras trist, abia acum s-a deschis cinema 3D si ala are 110 locuri :-j ce dracu sa faci altceva?! :|
La handbal au fost mai multi ca la baschet
Domnul a precizat ca a trecut de 40 de ani, cand a invatzat limba romana la scoala acum 2-3 decenii probabil ca asa se scria :P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.