Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
3
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
4
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
HAI CRAIOVA !!!TE VOI IUBI ETERN !!!
Comentariul tău... Bai pule-n cur la craiova e vai mama lui stadionul si se strageau 30 de mii pe stadion si nca 10 mi afara . daca steaua nu ar juca pe national arena nu s-ar duce nici 200 la meci exemplu meciul cu severinul
nu mai comentati aiurea craiova si cand nu juca bine si tot veneau 10000 de spectatori la stadion pe cand la dinamo si rapid nici 2000 nu vin . iar cei de la steaua sa isi aduca aminte cand nu juca echipa deloc anul trecut se gtrangeau 500 sa sparga seminte pe stadion:))) daca iar nu ar juca nimic steaua iar ar vedea toate meciurile de acasa cum sunt ei obisnuiti daca iti iubesti echipa te duci si la bine si la greu pe stadion si o susti. STIINTA NU MOARE
desii esti stelist iti dau dreptate aici ! STIINTA cea mai iubita echipa din romania cu cei mai fanatici suporteri
salut,daca renaste UNIV CRAIOVA o sa fie 30 000 de suflete in imediata apropiere a sali polivalenete,pe stadionul ION OBLEMENCO si alte cateva sute pe sala,blocuri ,pe stalpi,pt UNIV CRAIOVA. De bucurie rar avuram parte...Comentariul tău...
Dimpotriva! Si eu am trecut de 40 si te pot informa ca pe vremea mea se scria numai cu "Î" din "i" peste tot(mai putin in toate derivatele din cuvantul "România". Niciodata altfel.
Daca spui ca Rapid este mai iubita decat Craiova, esti senil baiete.
De fapt scorul a fost 16-20
Craiova traieste pentru sport...
pacat de craiova si timisoara,,dar ceea ce ma doare cel mai rau e ca in romania anumiti oameni pot face ce vor.....POATE am stat prea mult in comunism de ne e frica sa facem ceva ,altfel nu mi explic cum suntem furati de 23 de ani e tare.....? sandu si dragomir sunt adevarati zei,au aratat ca ei pot face ce vor si cand vor in romania si la CRAIOVA nu a prea existat galerie[aia care se mai si lauda ca sunt sau au fost lideri de galerie nu au fost in stare sa organizeze nici macar un protest mai mare],........la CRAIOVA canta tot stadionul si creea o atmosfera superba,ceva ce nu am trait nici la steaua ,nici la dinamo,poate putin la timisoara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.