Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Normal ca se vorbeste despre NBA, cand orice jucator de acolo il face pe cel mai bun de la noi sa para o bunica de 80 de ani intr-un scaun cu rotile. Hai sa nu mai vorbim de Barcelona, Real, Bayern si sa vorbim despre FC Botosani ca a promovat.
mda ,despre nba trebuie sa vorbim ,daca nu stiati ieri a inceput si finala campionatului national de baschet ,despre asta nu scrieti nimic pentru ca nimanui nu ii convine ca bc mures va fi campioana forzza tigriiiiiiiiii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.