Articol de GSP - Publicat miercuri, 02 decembrie 2009 00:00
Campioana României, MCM Tîrgovişte, a învins-o luni, în deplasare, cu 91-62 pe Olimpia Bucureşti, într-un meci restanţă din etapa a 8-a a seriei sud-est din Divizia A. Dîmboviţencele sînt lideri, avînd victorii pe linie în campionat şi vor juca joi, pe teren propriu, al patrulea meci din grupa H a Eurocup. Adversarele româncelor sînt cipriotele de la AEL Limassol. MCM Tîrgovişte are două succese în Europa şi o singură înfrîngere.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!