Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Bai nea Țiriac.. minți de ingheata apele ;in primul rand student lohn e aproape 1900..brut..la 9.35 pe ora..minus steuer..ar lua cam 1500..1550..ce arati tu acolo mai cuprinde și o premiere de 2300..care impreuna fac brutal 4. 300.si ia 3000 în mana....nu cred k primește fiecare muncitor o prima mai mare ca si salariul..niciodata..ala probabil e seful de plantate care biciuieste sclavii.Ptr tine w normal sa.i tii partea..asa ai facut si tu avere..pe spinarea fraierilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.