Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Pai in mod normal ar trebui arestati politistii de acolo care sunt mana in mana cu mafia tiganeasca, asa cum este in toata tara! Toate institutiile de stat sunt mafiote si sunt platite din banii nostrii! Daca pana si tiganii au propriul lor serviu de informatii SISROM ce sa mai vorbim! Crezi tu ca mai exista o alta tara din lume in care tiganii sa aiba un sistem paralel de informatii? Ti-ai pus problema de ce tiganca Udrea a intitulat barandul de tara: ROM ania? De nu scriu si altii: ITAlia, GERmania, SPAnia, FRAnta, DANemarca? Crezi ca este o intamplare sau tiganca Udrea stie ca tiganii vor fi majoritari in viitor?
1. Cred că poşta aia pe care o pomeneşti era mă-ta! 2. Să recunosc că Badea e ofiţer sub acoperire? Habar n-am şi nici nu mă interesează! Şi care e problema că e sau nu e??! Sa-i fie de bine, bravo lui! Serveşte patria! 3. Eu ţi-am mai zis: la simularea Revoluţiei, ai stat chircit cu capu'-n cur sub leşurile celor ciuruiţi, iar acum vii să dai lecţii de istorie! Eşti doar un ipocrit ordinar!
esti informat gresit....CIA este acolo....
ma sunat....
ROMANIA TREZESTETE !!! Luati id sa vb sa incepem sa facem cva.... [email protected] Unul dintre prieteni de la un ziar din Giurgiu ma sunt in urma cu cva minute si mia spus ca o echipa FBI a descins la POLITIA GIURGIU.
vita proasta cauta singur pe net si nu astepta sa-ti dea altii pulii in capul tau sec! Si un copil de 14 ani ar gasi singur informatia pe net si un bou mare ca tine nu poate!?
Se vede de la o posta ca tactu a lucrat inainte de '89 in mnisterul de Interne sau Securitate! de aici si dragostea ta pt Dinamo! Esti un kakat las care nu vrea sa recunoasca ca Badea este ofiter sub acoperire ! Ce noroc ati avut voi pe 26.12.1989 cand gen. Guse a intentionat sa elimine toti ofiterii de securitate pe Stadionul Steaua la trecea in revista!
Pun pariu ca Moflea l-a batut pe baiatul asta . :)
moarte pentru moarte.criminalul ar trebui omorat.
zadkiel, dacă ai văzut chitanţa, poate ne comunici şi nouă suma exactă plătită de guvernul american pt studiul respectiv şi, mai ales, să menţionezi şi cine sunt autorii studiului, nu de alta, dar să le verificăm credibilitatea căci de a ta ne-am lămurit deja! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.