Alte știri din fotbal
A început România U17 - Italia U17, meciul decisiv pentru calificarea la European și Mondial
0
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Prima ocazie vine în minutul 7
0
România U19 nu o învinge nici pe Ucraina și încheie grupa Turneului de Elită pe ultimul loc
3
România ar urma să aibă o grupă de foc în preliminariile Euro 2028 » Traseul din Liga Națiunilor va influența crucial
0
Știri din fotbal internațional
Rezultat NEVEROSIMIL obținut de naționala Iranului în plin război
0
Tottenham a făcut anunțul! De Zerbi, noul antrenor al londonezilor: „Suntem încântați să anunțăm”
0
FIFA a acordat „undă verde” pentru noua regulă a ofsaidului! » Unde și când va începe experimentarea
0
Reacția serii: I-a mulțumit lui Mbappe după ce a fost săltat de forțele de ordine!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Șeful ARR, Cristian Anton, ținea acasă cutii pline cu bani. DNA a numărat ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
boxul este un sport f. greu........eu am sac de box la sala...joc fotbal si tenis de camp....dar pumnii dati in acel sac imi omoara toate resursele fizice si psihice ...la propriu.....
Numai 10? 100 de mil sa fi luat si sa mai ia inca 100 si tot nu ar fi corect pentru munca si devotamnentul lui fata de sportul din care traieste si pentru care se sacrifica. E munca lui si numai a lui si tot ce castiga merita cu varf si indesat! La mai multe milioane si la cat mai multe victorii draga Lucian! Romanii adevarati te iubesc si te apreciaza
10 mil de $ din care a dat mai mult de jumatate pe taxe , inchrieri de sala ,cantonamente , antrenori ,etc .In canada numai statul ia 30% impozit pe venit asa ca nu mai umflati si dati apa la moara la toti neica nimeni care zic ca Bute nu e un mare Campion si il cred plin de bani.Sunt bani mai munciti decat a unui Mutu sau Chivu care ia 5 mil /an si e de rasul curcilor prin serie A.Acolo te ajuta echipa aici te ajuti doar tu, fara o pregatire fizica de exceptie nu stai 12 reprize in picioare dapoi sa mai dai si pumni.
bai jegurilor nu stiti sa spuneti ca au fost meciuri CASTIGATE IN TITLU"....sunteti niste jeguri si faceti asta doar ca omul asta a indraznit sa-i multumeasca lu udrea fiind cuprins de emotii si de bucuria ca romanii au primit si ei ceva bun dupa multi ani de jeg. MULTUMIM BUTE CA EXISTI.....sa nu mai vii in CLOACA ASTA...sa stai acolo ca noi oricum te respectem si te urmarim pe internet.BRAVO !!!!
un roman isi apara pentru a noua oara titlul de CAMPION MONDIAL, iar voi, tolontani si mari si mici, jegosi si inexistenti, nu stiti decat sa dati cu pietre... JIGODII!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.