Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
AIBA cea mai controversata asociatie condusa de niste mafioti .Asa sa intamplat si cu cubanezii pentru ca aia ii bateau pe toti. mafia siciliana < AIBA
Aiba nu se joaca. FRBox a avut timp din iunie pana in 30 sept. sa organizeze Adunarea Generala de Alegeri. Nu este ca in Romania unde ANST-ul, corupt in totalitate, de ani de zile nu a luat masurile care trebuiau sa fie luate cu boxul romanesc. La fel de ilegala este si conducerea de la tenis de camp de ani de zile, conduce doar Dragomir si Porumb , din cinci membrii ai Comitetului Executiv ! De ce tace Anst-ul ? Este statutar sa conduca doar doi din cinci alesi ? De ce nu s-a intrerupt finantarea federatiei, pana la convocarea Alegerilor ? S-a trezit si Dobrescu de la COSR ?? Ei de ce tac ??? Coruptie mare si nonvalori si acolo !! Mizerie si la alte federatii !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.