Alte știri din fotbal
Primul nume care „nu plânge” după ce naționala României a ratat calificarea la Mondial: „Viața merge înainte”
0
„Ianis a prins o zi proastă” » Ovidiu Ioanițoaia i-a luat la rând pe „tricolori”: „Speriați de bombe!”
3
România, colaps tactic la ultimul mare meci al lui Lucescu » Unde a greșit flagrant selecționerul
3
„România are selecționer pentru viitoarele campanii” » Edi Iordănescu e convins după ce a văzut barajul cu Turcia: „Nu acum s-a pierdut calificarea”
3
Știri din fotbal internațional
Primă specială pentru jucătorii din Kosovodupă victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
AIBA nu glumeste ! A trimis federatiei, ANST-ului si COSR-ului notificarea privind obligatia alegerilor pentru functia de Presedinte la FR Box in iunie 2012, cu termen pana la 30 sept. 2012 sa faca alegeri statutare ! De ce nu le-au facut ? Cine a gresit trebuie sa plateasca cu demisia, indiferent unde este, FR Box, ANST sau COSR ! Toate aceste trei foruri au stiut de acest ultimatum dat FRBox ! Au crezut ca merge, ca in Romania! Din pacate in Romania nu plateste nimeni niciodata ! Platesc sportivii care nu pot boxa la un campionat mondial sau european ! Nereguli multe sunt si la alte federatii ! ANST-UL tace, fiind complice la multe incalcari de statute si regulamente ! Pana cand ?
Obreja e ca raia: scapi greu de ea! un rudar cu tupeu de militian, care a distrus boxul romanesc! trebuie rejectat urgent( si nu de fatzada!)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.