Alte știri din fotbal
FCSB a găsit un fotbalist rar: detaliu uluitor!
0
Zeljko Kopic a confirmat oficial transferul dorit de Dinamo: „Da, e pe lista noastră” » Îi provoacă frisoane campioanei FCSB
0
Surse autorizate de la Universitar: „Situația lui Mircea Lucescu este gravă” » Doctorii, sceptici că mai poate sta pe bancă
9
Mircea Lucescu, mesaj de pe patul de spital, prin intermediul FRF: „Vă rog frumos!”
0
Știri din fotbal internațional
Transformarea fostului star de la Real Madrid » La 51 de ani e „Terminator”: „Asta te menține tânăr”
0
Pe ce a cheltuit Sergio Ramos 15.000 de euro la cina extravagantă: „Asta înseamnă viața”
0
Culisele vânzării lojelor VIP » Transferurile Barcelonei, legate de banii afaceristului cu trecut dubios + Cum a devenit și „operatorul de telecomunicații” al clubului!
0
Fostul campion mondial critică Liverpool pentru ultimul transfer făcut: „Când există proști care plătesc aceste sume...”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Bogdan Cozma, coordonator de programe Black Sea Trust: „România nu poate ...
Libertatea
Cine este românul care încasează 11 venituri pe lună, câştigând 2.800 de ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Noi detalii despre Corina Tarniță și banii primiți de ea de la Epstein, ...
Libertatea
Cred ca discutam prea mult pe tema Bute. Sa vina 14 aprilie si sa vedem cu cine boxeaza, restul e can can. Am mai spus-o daca vrea glorie si respect trebuie sa fie un adversar cu nume, fost sau actual campion in his prime, not well past his prime like Glen Johnson or William Joppy. Pai asa si Jo Jo Dan l-a invins pe Balbi cand nu mai reprezenta nimic in box. Daca nu se va intampla asa se va dovedi ca Bute este o marioneta in mana managerilor care nu are nici un cuvant de spus sau ca este mincinos. Atat.
In caz ca nu esti la curent cu stirile sponsorii lui Bute nu sunt deacod sa se lupte cu Froch.
ali nu ally, scuze !
sau adonis sau alti boxeri care n`au confirmat, ce exemplu dai tu pe ally? pai ally cand s`a batut cu liston nu cred ca i`a pus vreo conditie iar cand a calatori a factu`o pt frazier sau foreman, vorbim de super meciuri, si bute s`ar duce in secunda 1 sa lupte cu ward, sunt sigur, e gata sa riste , o lungim prea mult si evitati adevarul, poate dirrel vreodata sa`i impuna ceva lui bute? NU , poate bute sa refuze o lupta cu dirrel daca nu`i covin banii, locatia sau altceva? DA pentru ca el are adversari mai buni cu care ar trebui sa lupte si nu are nevoie de dirrele tocmai invers-dirrel are nevoie de bute , bute are nevoie de froch sau ward chiar poate si kessler.
comunist, pe mine nu ma deranejaza personal daca bute se lupta cu dirrel in usa, chiar la la el in casa poa` sa se bata, ma doare in cot, spun doar ca nu e posibil si nu va fi posibil si c ceva normal, pentru ca e pierdere de bani si timp o lupta cu dirrel in USA, tu te-ai bate in locul lui bute cu dirrel in usa? sau ai incerca sa te bati cu frooch de ex fie in usa fie in canada si/sau in uk? la montreal ar castiga milioane dintr`un meci chiar si cu dirrel, in usa cine vine sa vaa dirrel vs bute? si aia putini care ar veni ar vni pt bute. sunt chestii logice amice nu o spun cu rautae dar ar fi chiar absurd ca bute sa raspunde la orice provocare de rahat de le alde neica nimeni gen dirrel sa
Cacareaza mica in link nu apare Lungu, ai fi vazut daca ai stii cum se deschide un link. Tiam dat link sa nu ma confunzi cu Lungu daca vii sa ma feliciti pentru cupele castigate pentru Romania peste hotare.
Tu nu esti Alexandru Lungu si eu Bob Sapp! Hahaha
Doar un fan roman ar putea spune "pai de ce sa mearga el in America sa isi apere centura si sa nu stea in Canada la el acasa". Doar acest tip de fan roman nu poate intelege ce inseamna lumea a 2a a boxului in detrimentul Americii... sau ce inseamna Ali si alti campioni de-a lungul istoriei care au mersi ORIUNDE pentru a lupta (aparandu-si centura). Discutia merge circular deja, unii sunt multumiti cu Bute care lupta cu chiftele in Canada in timp ce se face ca isi apara centura, altii zic ca daca esti campion du-te tata peste ei, la ei in barlog rupe-le capetele, iti faci fan-base in tara respectiva si te ia lumea in serios si acolo.
toata lumea vrea o lupta froch=ward, acum ea nu este posibila, si trebuie sa il intelegem si pe ward, nu sepoate aventura chiar asa si are nevoie de pauza dupa niste meciuri f tari dar ca bute sa se lupte cu ward va trebui sa`l bata pe froch si apoi ward va fi oarecum obligat sa se bate cu el pt a lamuri suprematia, daca se bate cu dirrel(care de altfel e un boxeor bun si[periculos) o sa fie nevoie de alti adversari pentru a ajunge la ward, eu asta zic, dar in fine eu as vrea sa`l vad pe bute si cu dirrel, si la ma`sa acasa daca se bate tot cred ca dirrel `nare sanse, dar am citit comenturi la fani americani care il criticau pe dirrel ca nu se bate in canada cu bute,nu sa puna el conditii.
tocmai comunist ca daca ar fi asa, as fi de acord cu tine si chiar as vrea o lupta cu dirrel, dirrel nu e cu nimic mai presus decat johnson ultimul lui adversar si semi-finalist al super sixu`ului si pana la urma sa zicem ca lui bute nu`i ramane decat varianta dirrel, da n`ar fi un meci rau, treaba e ca lupta nu poate avea loc decat in canada cu dirrel, cum dirrel poate se teme de montreal asa se teme si bute de usa, de ce sa lupte bute in usa pt bani mult mai putini cu un challenger care `nar fi de teapa lui froch,ward sau kessler? sunt de acord sa lupte cu dirrel dar ari fi chiar aberant sa lupte in state! nu ca nu mi`as dori eu, nmumai ca nu ar fi corect si plus de asta...continui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.