Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Rapid, duel între primele două clasate din Superliga. Intervenție bună a lui Aioani
7
„Ratarea secolului” în Botoșani - Rapid » Faza care va face înconjurul lumii! Halucinant cum a trimis Petrila cu poarta goală
0
Adrian Mihalcea, anunț surprinzător după ce UTA a urcat pe loc de play-off: „Nu este obiectivul nostru”
0
Întâlnire între trecutul și prezentul lui Dinamo: discuția privată surprinsă de GSP » Ce i-a spus Cristi Borcea lui Andrei Nicolescu
3
Știri din fotbal internațional
Arne Slot a reacționat după ce l-a exclus din lot pe Mohamed Salah: „Eu o văd altfel”
0
Ianis Hagi, integralist pentru Alanyaspor în campionatul Turciei: cum s-a descurcat
7
Criză la Real Madrid: tatăl unui jucător l-a atacat pe Xabi Alonso cu un mesaj
0
Măsuri fără precedent pentru fanii lui Liverpool și ai lui Chelsea » Pericolul de care se tem autoritățile italiene!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Patru soldați ruși, condamnați la închisoare după ce au ucis un american ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Drumul construit în munți ca alternativă la DN1, cu „structură rutieră ...
Libertatea
Bute sustine ca va depune toate eforturile in meciul pe care il va disputa cu Pascal. Ceea ce e esential, daca este real, e faptul ca are o stare psihica buna. Nu cred ca este cazul sa comparam partida de pe 18 ianuarie cu cea din 2012, disputata cu Froch. Cel putin, pana in momentul meciului. ://www.romaniatv.net/tag/lucian-bute_3122
Vitaly e un boxer slab, poate vrei sa zici Wladimir. Oricum ar fi, au dominat categoria pentru ca au prins perioada cu cei mai slabi adversari posibili din istoria boxului profesionist. Cand unul din frati l-a avut in fata pe Lenox, ultimul greu veritabil, si-au "furat-o" voiniceste. Bravo lor oricum, au facut milioane, si-au facut un nume in box. Nu acelasi lucru se poate spune despre Lucian: un boxer mediocru, aruncat in fata de un staff si mai mediocru. Daca avea macar un antrenor de valoare, mai pacalea lumea cu 3-4 meciuri si "murea" campion. Sau macar nu era macelarit de un bataus ca Froch.
aceiasi stare de spirit o infatisa si inainte de intilnirea cu froch!!!
Io zic sa lasam vorbaria si sa asteptam meciul.S-au zis atatea si pozitive si negative, incat nu cred ca mai putem adauga nimic.Se poate intampla absolut orice, poate castiga Pascal in prima repriza cum la fel poate castiga Bute in a treia.Sau pot castiga amandoi prin decizie la pu8ncte la final de meci.E normal sa vreau sa castige Bute, il simt mult mai aproape de mkine decat pe celalalt, dar asta nu ma impiedica sa-l felicit pe Pascal daca el va iesi invingator.Sunt sportivi amandoi si cel mai bun se va vedea la sfarsitul meciului.§per sa fie un meci frumos.
Vitaly Klichiko are o barbie fragila si totusi a dominat categoria grea. De Ward nu stim pentru ca nimeni nu i-a atins vreodata barbia deci se poate ca tehnica sa ajute mai mult ca o barbie tare......Larouche e un antrenor mediocru din pacate pentru Bute .
care e misterul? Ca Lucian vorbeste romaneste?! :D hahaha!
Hai Lucian, te iubim!
Da,Nusule,de acord,dar omiti un mic aspect ce poate fi urias,barbia aia fragila depinde si cum ti-o protejezi,respectiv chiar si rezistenta ei se poate ameliora(nu ti-o transformi intr-una de fier,dar ti-o "imbunatatesti").
Acum trebuie sa fiu de acord cu prima parte a comentariului lui Brancusi. Larouche e un antrenoras canadian care si-a facut nume pe spatele boxerilor romani Doroftei, Diaconu si Bute. Nu-l vad vreun mare "strateg", daca era antrenor bun nu-l mai lasa pe Bute sa intre in repriza a 5 a la Nothingham sa mai ia 30 de pumni degeaba. Insa chiar daca Bute ar fi fost antrenat de mari antrenori americani, poate ar fi aratat o alta fatza, dar ar fi avut aceeasi barba. "Barbia" o ai de la mama ta, nu e ceva ce se perfectioneaza. Bute nu poate sa incaseze, asta este el. Cat despre Larouche dumnezeu cu mila.
Larouche asta e un pingelar care se da expert in pantofi de piele de crocodil,realizarile lui Bute,cum or fi ele,mari,mici,i se datoreaza covarsitor lui Lucian,care daca avea noroc sau era mai indraznet sa-si ia destinul in propriile maini si sa ajunga intr-o echipa gen "Money Team",era aum un campion de legenda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.